Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim yine ağrım başladı 🥹 sağ kasık ağrım var bacağıma vuruyor ayağa kalkınca özellikle bişey saplanıyormuş gibi oluyorum 🥹 ya doktora sorcam şimdi normal dicek nasıl geçicek bu durum sizde oluyo mu 🥲
Bilemedim ki kuzum başka bi doktora mı görünsen bir de normal mi yani baya huzursuz ediyor seni. Benim de ince ince ağrılarım oluyor ama hadi rahim genişliyor diyoruz sen bayadır muzdaripsin bu konuda başka bir doktora görün bence ya

Bilemedim ki kuzum başka bi doktora mı görünsen bir de normal mi yani baya huzursuz ediyor seni. Benim de ince ince ağrılarım oluyor ama hadi rahim genişliyor diyoruz sen bayadır muzdaripsin bu konuda başka bir doktora görün bence ya
Canım 2 doktora gittim işte biri de acıbademde peritonolog baya iyi bi doktor kardeşimin doğumunu yapan doktordu zaten riskli gebeliklere bakıyor içim rahat etsin diye ona gittim ama anlamadığım bi şekilde ağrım devam ediyor sordum doktorada bazen yürürken kramp giriyor zorlanıyorum dedim normal olabilir ultrasonda herşey yolunda dedi son aylara kadar böyle devam herhalde 😔

O zaman Ebussshhh Ebussshhh un dediği gibi mi yapsan acaba. Hepimizde arada ufak tefek ağrılar oluyor. Seni baya baya huzursuz ediyor bu
3. Bi doktor mu 😱 canım detaylı için 4 kasıma randevu aldım başka peritinolog o zamana kadar dayanırım heralde 🥹 ya tabi kıvrandırcak kadar ağrımıyor ama hafif regli ağrısı gibi işte zaten regli dönemlerim aşırı zordu benim rahimle alakalı galiba 🙊

3. Bi doktor mu 😱 canım detaylı için 4 kasıma randevu aldım başka peritinolog o zamana kadar dayanırım heralde 🥹 ya tabi kıvrandırcak kadar ağrımıyor ama hafif regli ağrısı gibi işte zaten regli dönemlerim aşırı zordu benim rahimle alakalı galiba 🙊
O zaman bolca dinlenme, az sabır, düzenli beslenme yolun sonu güzel olcak 🥰

Biz 8. Haftaya kadar korktuk doktora da sormaya çekinmiştik. Doktor kanama olmadığı sürece bir engel yok dedi. Korunarak mı olmalı onu sormayı unuttuk bu sefer 😂 halsizlik, ağrılar derken 2 haftada bir ancak cesaret edebiliyoruz
Bize korunun demedi sadece kayganlaştırıcı kullanın dedi 🙈
kızlarr normalde nefret ederim ama geçen gün canım nasıl işkembe istedi ve yedim 😄 Ama bazıları hamileyken eğer temizse sağlıklıdır diyor bazıları yemeyin diyor hangisi doğru bilemedim bilen var mııı😄
Ya ben de kelle paça çorbası içtim. Manyak gibi canım çekti. Duramadım. Doktorum yiyebilirsin demişti

X