2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benimkine de bir bakar mısın? Kafası kız gibi geldi bana ama bir oğluşum olsun istiyorum sağlıklı sıhhatli olsun tabi
Yani bana da kız gibi geldi ama emin değilim fotoğraflarda kafası çok iyi çıkmamış canım görüntü olarak Allah gönlüne göre versin canım gönlünce sağlıkla bir oğlun olur inşallah

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?
2-3 ay kdar. Önemli olan senin ne zaman hazır olduğun. Düşüğün arkası peşindir derler büyükler ben aralık ayında kürtaj olmuştum Mayıs ayında hamile kalmıştım oğluma. Doğru zamanda sağlıkla olsun önemli olan o

Baya oldu bir bardak içtim çay bardağı canım valla maydanoz suyu icecektim ya belki düşer belki düşmez ama en azından moralimi mahvetmedi bunlar. Kanama alanı vs de yok
korkma canım nasibi varsa her türlü yaşat ben hamile olduğumu bilmiyordum adet olmak için kekik suyu bi bardak soğan suyu iki gün içmiştim elhamdulillah gayet sağlıklı gebeliğim sadece başta kanama alanı vardı oda içtikşerimden değildi kürtajdan hemen sonra hamile olduğum içindi

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?
iyi bir örnek miyim bilmiyorum ama kürtajdan sonra adet görmeden hamile kaldım doktor kürtaj sonrası muayenede çok korkuttu beni sakın üç aya kadar hamile kalma düşük olur dedi elhamdulillah üç aylık hamüleyim bebeğim iyi durumda tabi önlem olarak iki buçuk aya kadar pregesteron hap dupot iğne duphaston kullandım ama şimdi normla seyrediyor durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…