2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Canım ekleyeyimde
Sat
Yas
İl
Kaçıncı bebek
Kalp atışı
Tahmini doğum tarihi
Bunlarida yazarsan
Sat 08 Nisan
Yaş 27
Bursa
3. Bebek
Kalp atışı 6 hafta
Tahmini doğum 10 Ocak diyelim
Beni de ekleyebilir misin dhaa önce yazmıştım eklenmemişim 😅

korkma canım nasibi varsa her türlü yaşat ben hamile olduğumu bilmiyordum adet olmak için kekik suyu bi bardak soğan suyu iki gün içmiştim elhamdulillah gayet sağlıklı gebeliğim sadece başta kanama alanı vardı oda içtikşerimden değildi kürtajdan hemen sonra hamile olduğum içindi
Elhamdülillah canım Allah hayırla sonuna erdirsin

Merhaba kizlar ben bu ay 8 haftalik hamileligimden kalp atisi olmadigi icin kurtaj oldum da bir sure hastaneye falan gitmek istemiyorum. Doktorlar kurtajdan sonra genelde ne kadar ara öneriyor bileniniz var mi?
Öncelikle çok geçmiş olsun 🙏🏻 aynı durumu yaşadım ve 3 martta kürtaj oldum. Drum ara vermeye gerek yok dedi, lekelenme biter bitmez deneyebilirsiniz dedi. Ben hemen olacağına inanmıyordum ama kürtaj sonrası ilk adeti oldum 2.adeti göremedim😅 şu an 13+5 iz ve herşey yolunda🙏🏻

Öncelikle çok geçmiş olsun 🙏🏻 aynı durumu yaşadım ve 3 martta kürtaj oldum. Drum ara vermeye gerek yok dedi, lekelenme biter bitmez deneyebilirsiniz dedi. Ben hemen olacağına inanmıyordum ama kürtaj sonrası ilk adeti oldum 2.adeti göremedim😅 şu an 13+5 iz ve herşey yolunda🙏🏻
Teşekkür ederim insallah saglikla kucaginiza da almak nasip olur🌸

Eklentiler

• IMG_2472.jpeg
    IMG_2472.jpeg
    108,4 KB · Görüntüleme: 31
Benim lökosit 6. Ama bakteri de sayı yazmıyor sadece (+) yazıyor . Ama bir önceki gittiğimde (++) böyle yazıyordu. Azalmış ama geçmiyor işte her nedense . Monurol ben de kullandım fayda etmedi bakteriye ben de yani temizlenmedi
Azalmış demekki seninde canım muhtemelen 10dan azdır tek artı diye tahmin ediyorum. Bol su ile kontrol etmeye çalışcaz artık su herşeyin ilacı🙏

Kızlar çıldırmak üzereyim.. sabah buraya yazmistim
Özel hastaneye geldim. Doktor ne kanama alanı var, ne çocuk aşağıda dedi. Tentürdiyotla açıp baktı vajinal, orayı temizledim bir daha kanama olmadı dedi. O içerde kalan kanaman dedi. Geç döllenme olmuştur dedi. Yolk saçı çok büyük demişti diğer doktor. Olcturdum simdi 3.8 mm dedi büyük değil normal dedi. Diğer doktor çok büyük yolk sacı düşecek %100 dedi. Bir de kekik çayı içip, yürüyüş yaptım, dikkat etmedim. Allah'ım sen yardım et yarabbim
Canım doktoru şikayet et bence. Bu çok büyük bir ihmal

X