Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Stres etkiler dedi doktor bana :/ illaki etkiliyordur zaten etkilemese şaşarım 😅
evet hep sakinan goze cop batar misali cok ustune dusunce iyice ustune gelir ya hersey. Bazen diyorum az bilmek az arastirmak mi iyi herseyi bilip onlem almak mi arada kaldim hep.
Ben biraz surece biraktim kendimi, endiselerim oluyor bazen, susturmaya calisiyorum kafamin icindekileri

Kizlar seker icin hangi ekmegi tuketiyosunuz ya benim sabah tokluk sekerim yuksek cikiyir 160 larda cikiyir surekli anlamadim sekersiz hangi ekmek tukete bilirim sekeri olanlar neler tuketiyorsunuz
Canım kendin glutensiz bakliyatlardan yapman lazım ekmegi yoksa hepsi cıkartır kan sekerini. Tahin ekmeği tarifi var ketojenik bir ekmek nerdeyse 0 karbonhidrat bakabilirsin. Onun dışında glutensiz bakliyat unlarından da ekmek yapılıyor ama karbonhidrat değerleri yüksek onların da sağlıklışar ama sekeri yükseltebilirler yine de

Canım kendin glutensiz bakliyatlardan yapman lazım ekmegi yoksa hepsi cıkartır kan sekerini. Tahin ekmeği tarifi var ketojenik bir ekmek nerdeyse 0 karbonhidrat bakabilirsin. Onun dışında glutensiz bakliyat unlarından da ekmek yapılıyor ama karbonhidrat değerleri yüksek onların da sağlıklışar ama sekeri yükseltebilirler yine de
Ay valla kafam yerinde diil bgn birbiriyle celişen cümleler kurmuşum glutensiz unlar da cıkartabiliyor sekeri ketojenik ekmek tarifi bak sen illa yicem dersen yoksa yeşillik ve yumurtayla falan idare etmek gerekiyor tok kalabilmek için

Kizlar seker icin hangi ekmegi tuketiyosunuz ya benim sabah tokluk sekerim yuksek cikiyir 160 larda cikiyir surekli anlamadim sekersiz hangi ekmek tukete bilirim sekeri olanlar neler tuketiyorsunuz
glutensiz ekmek yiyorum ben canım, bir de sadece kahvaltıda ekmek tüketiyorum. migrosta carrefourda schar markasının ekşi mayalı glutensiz ekmeği var genelde onu alıyorum.

ya ben her sabah şekerimi ölçüyorum. hep 95-120 arası. dün sağlık ocağından aradılar test için. açlık şeker 76 çıkmış. benim ölçtüklerimde bir sorun olabilir mi acaba

Eklentiler

• aa2355d6-ad23-468d-9ec2-7e38df22e68a.jpeg
    aa2355d6-ad23-468d-9ec2-7e38df22e68a.jpeg
    116,7 KB · Görüntüleme: 35
  • b445e77e-892b-4a75-9fdb-644bae89f1f9.jpeg
    b445e77e-892b-4a75-9fdb-644bae89f1f9.jpeg
    121,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 7b5a859c-4fd2-4f31-a3cc-465f1b70f8a5.jpeg
    7b5a859c-4fd2-4f31-a3cc-465f1b70f8a5.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 33
Sipariş verdiğim tayt geldi sonunda, çorap gibi ama iç falan göstermiyor baya da rahat hafif parlak kumaş beğendim ben
Bana da evde giymeye lazim yaa o bile yok🤣 daraliyorum . Pijamalarla geziyorum evde

Selam kızlar 🌸 ben sanırım şekerin yapabileceklerini bilmediğimden rahattım ya ama herkes bu kadar dikkat ediyorsa benim de kendimi kontrol etmem lazım. Olcumlerim hala yüksek çıkmıyor ama nolur nolmaz. Asrın tandiri diye bir marka gördüm instadakilerden ondan sipariş verdim hemen. Ekmek arayışında olanlar bakabilirler.
Napıyormuş ki şeker🫣 Bir de ne kadar şeker yapıyormuş ? Vücudumuzun yeni normali bu olamaz mı ya 150-160 şeker ben biraz da öyle düşündüm. Şey gibi mesela kuzenim var tip1 diyabetli 250 şekere çok iyi der o aralıkta çok iyi hisseder. 30un altına düşünce 600ün üstüne çıkınca falan fenalaşır hastanelik olur. 200-250 onun vücudunun normali olmuş çünkü

X