2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ah annelik ah

Ne zaman terbiye oldu canım ben de o günü heyecanla bekliyorum özel birley yapmak gerekir mi? Her emzirmede iki memeyi de veriyorum ben rahatlasın diye ama acaba daha mı çoğaltıyor? Gece uykular uzayınca me olacak diye düşünüyorum yeni annelik tecrübesizlik kafamda deli sorular. Emzirmek doğumdan

Kızlar bu aralar bebeğimin Dili sürekli dışarıda, çok sık da emziriyorum neden öyle yapıyor anlamıyorum.Susamış olabilir mi ilk 6 ay su verilmiyor genelde ama emin olamadım

Benimkide 3 gündür kakası hep taşıyor tazyikli yaptığı için taşıyor bence aşırı çok bide yaptıktan hemen sonrada açlık ağlamasını koparıyor memeeeee memeeeee diye ağlıyor resmen sanırım atak haftasında bilinçli olmasak iyiymiş ben 5. Hafta atağını hiç hissetmemiştim şimdi iliklerime kadar hissediyorum umarım göze görülür bişey öğreniyoruzdur

Kızlar bu aralar bebeğimin Dili sürekli dışarıda, çok sık da emziriyorum neden öyle yapıyor anlamıyorum.Susamış olabilir mi ilk 6 ay su verilmiyor genelde ama emin olamadım
Dudağını yalar gibi dışarıdaysa o normal, bizimki de öyle. Anne sütünden sağlamaktalar su ihtiyaçlarını, verilmesi halinde miğdelerini boş yere doldururmuş.

Dudağını yalar gibi dışarıdaysa o normal, bizimki de öyle. Anne sütünden sağlamaktalar su ihtiyaçlarını, verilmesi halinde miğdelerini boş yere doldururmuş.
Dilini çıkarıp çıkarıp geri ağzına alıyor canım, anlamadım bende.cok az su verdim ama pazartesi doktora soracağım

Yani bende bir çay kaşığı veriyorum ama benimkisinde dili dışarda oluyor bazen bi anlama geldiğini düşünmemiştim
İnternetten baktım da susamış olabilir vs yazıyor tabi sebepsiz de olabilirmış bugün hep dili dışarıya sokup çıkarıyor sürekli de emziriyorum yanı anlamış değilim

Bebekler öyle yapar canım çok da sevimli oluyorlar Bütün duyu organları gelişiyor dilini çıkarması normal yakında herşeyi ağzıyla tanımaya çalışacak zaten. Su verme bebeğine anne sütü onun herşeyi

Kaka çok taşırıyor benimki sesini duyura duyura yapıyor bide Ben atak falan anlamıyorum ya bi gün hiç uyumuyor bi gün sürekli uyuyor. Bugün uykusuz günüydü. Şu an yine yatağında kımıl kımıl. Görmezden geliyorum uyur inşallah

Hala uyumadı benimki biz de 8.haftadayız. Atak döneminde mi acaba bebişler..
Dün güzel uyudu benimki ama bugün asla uyutamıyorum. Maks yarım saat dalmıştır sabahtan beri. Atak ne zaman geçirdi ya da geçirdi mi bilmiyorum. Şu bi haftadır genelde cin gibi gözler dik dik yüzüme bakıyor inceliyor. Ben konuşunca mutlu oluyor. Öyle huzursuz bir uykusuzluk değil zaten. Keyfi iyi ama uyuyamıyor bakınmaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…