Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Benimde tam bu yüzden başlanıldı. Rahim ağzı kısalığı ve kasılma vardı ama tedirgin oldum
İlaç kullandığın için mi tedirgin oldun ? Progestan da kan sulandırıcı iğne de tüp bebek tedavisinin başından beri kullanılabiliyor. Eğer sebep buysa bi de bunu takma kafana , benim de erken doğum riskim var . bi bunu bi de günde 6 tane kasılma önleyici ilaç kullanıyorum. Reçetesini bile okumadım inan . Napiyim yani sorgulamıyorum doktor o sonuçta . Bazen akışına bırakmak lazım akıl sağlığım için diyorum . Sen de stres yükleme kendine 🤍

Kızlar ikinci tetanoz aşısından sonra sanki hasta olacakmışım gibi oldu, boğazım ağrıyor gibi hafif. Benim gibi olanlar olmuş muydu? Hasta olursak antibiyotik alıyor muyuz? Korktum bi an ya

Benim de ıslanıyor canım bu ara kafaya taktığım bi konu ama doktoruma sordum ısrarla suyun olsa anlarsın dedi , benim külodun üst bölgesi ıslanıyor orta ağ kısmı değil ilginç bi şekilde
Benimde aynı şekilde sürekli beyaz renkli hafif mukuslu akıntı geliyor baya ıslaklık hissediyorum. Günde 2-3 kere iç çamaşırı değiştiriyorum.

Buna benzer degerlerde bana doktorum bitkisel takviye vermişti 1-2 kere. Ocean cranberry kapsül günde 3 kere kullandım ve bol su üçmek lazım. Ama bakteri 100 cıkmıştı kültürde de üreme vardı o zaman antibiyotik kullandım.
Anladım canım teşekkür ederim, su içme olayı beni cidden zorluyor tuvaletten çıkamıyorum normaldede çok içemem bu ara ekstra dikkat edeyim.

Günaydın kızlarrr güzel bir gün olsun hepimiz için🌸 ty de dagide indirim var 2 al 1 öde emzirme sütyenlerinde haberiniz olsun benim kulplu ihtiyacım vardı aldım😘

Benimde aynı şekilde sürekli beyaz renkli hafif mukuslu akıntı geliyor baya ıslaklık hissediyorum. Günde 2-3 kere iç çamaşırı değiştiriyorum.
Şey gibi sanki çişimi yapmışım bitmiş ama 1 damlası küloda damlamış gibi 😕 o kadar can sıkıcı ki sürekli ıslaklık hissediyorum

X