Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar duru mu öykü mü sizce çok kararsızım 🤔🩷
Duru çok güzel çok arasında kaldım bende ilk gebeliğimde pişman oldum hatta koymadıgıma ipek koyduk bunda da o kadar çok duru var ki yakınlarımda o yüzden vazgeçtik sitede 4 duru 4 defne var bu aralar aşırı bir de her yer Asel olmuş durumda öykü nir tık daha az öykü de çok güzel kardeşimin kızının adı ☺️

Duru çok güzel çok arasında kaldım bende ilk gebeliğimde pişman oldum hatta koymadıgıma ipek koyduk bunda da o kadar çok duru var ki yakınlarımda o yüzden vazgeçtik sitede 4 duru 4 defne var bu aralar aşırı bir de her yer Asel olmuş durumda öykü nir tık daha az öykü de çok güzel kardeşimin kızının adı ☺️
Ay bizde ipek koyacaktik duru koyduk ilk kizima tesadüfe bak.😃

Kızlar 2 gündür sol kasığımın orada böyle batma oluyor. Büyüdüğü işin mi , bebek o tarafa mı kaydı yoksa sancı mı anlamıyorum. 15+5 iz. Böyle olan var mı. Sol tarafım böyle batma oluyor geçiyor.
Benimde sol kasıkta ağrım var günlerdir yarın kontrolüm var 🌸

bizim ilk kriterimiz bu ama bulamiyoruz hic isim ya, hem Turk kokenimize bagli kalalim hem Amerikanlar kolayca telafuz edebilsin, hem de babasi begensin😂 kesin bebek dogana kadar karar veremegecegiz biz
Ay benim arkadaşım da öyleydi doğana kadar net bir isime karar veremediler 😁 Kriterler çok olunca zor oluyor içine sineni bulmak onlarınki kız dı bu arada ☺️ Erkek sanki daha zor gibi geliyor isim konusunda bana ama tabi hep kız ismi düşünmek durumunda kaldığım için de olabilir bilmiyorum 🤣

Kızlar bir şey sorucam ya size🤭 Karnıma ne zaman elimi koysam hangi kısmına koysam pıt pıt bir şey atıyor bazen sağ da bazen solda damar mı atıyor anlamadım. Bu damar karnımın her yerinde mi🤣
Hayıırrr bebişşş ooo kaç haftalıktı 😊 b12 m sürekli eksildiğinden tekrar tekrar soruyor olabilirim birbirimizi mazur görücez artık 😂😂😂

X