Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızımın durumu çok kritik. Gece beyninin sağ tarafından kanama geçirmiş. Doktor geceyi çıkartmasını beklemiyordum direndi dedi. O kadar korkuyorum ki onun için. Ama savaşıyor güzel kızım. Yaşamaya çalışıyor. Bugün o kanamayı boşaltacaklardı. Her duruma hazırlıyorlar bizi kızım için. Oğlum çok şükür elhamdulillah toparlıyor. İyiye gidiyor maşallah 🤍
Allah şifa versin yavrularını size bağışlasın 🙏🏻 zor bir dönemden geçiyorsunuz , dualarım hep sizinle 🩵

Kızımın durumu çok kritik. Gece beyninin sağ tarafından kanama geçirmiş. Doktor geceyi çıkartmasını beklemiyordum direndi dedi. O kadar korkuyorum ki onun için. Ama savaşıyor güzel kızım. Yaşamaya çalışıyor. Bugün o kanamayı boşaltacaklardı. Her duruma hazırlıyorlar bizi kızım için. Oğlum çok şükür elhamdulillah toparlıyor. İyiye gidiyor maşallah 🤍

Allah yardımcınız olsun inşallah sağlıkla ikisi kucagınızda evinize gitmeyi nasip etsin

Ayy şakamı bayilazaaamm😂😂biz napak çok yanlış sularda yüzüyorum şuan 😂gene canım bisryler cekiyor kilolar aldı başını gidiyor😂

Evde diyet kampı var artık elim çikolataya abur cubura falan gitse kocam hemen müdahale olup bu listende yazmıyor yeme sunu diye bi fırça atıyor yedirmiyor seçim hakkım kalmadı 😁

346E45C6-18B9-4FE2-BC2D-E6C3427F7C7A.jpeg

Perinatalogun bana yazdığı diyet listem bu kızlar ara öğünde bir tane meyve hakkım var 3 ünden birini yiyorum

Dualarımız sizinle. İnşallah ikisi de sağlıkla çıkacak hastaneden. Çoook uzun ömürleri olsun. Amin.

Allahım en hayırlısını versin, sana bağışlasın bebeklerini 🙏

Aldığımız vitaminlerden folik asitlerden mi acaba. 6 farklı doktor gördü 12. Haftadan sonra hepsi çok hareketli dedi. Fıldır fıldır sağolsun 😂
Aynen folik asitlerden kaynaklı.ama bugün bı iki tekme attı onu da ben karnımı oynayınca.karnima vurunca.korktum.sirtustu yatınca rahatsız oluyor hanımefendi oynamya başlıyor öyle yaptım bende.bugun hiçte yorulmadim hâlbuki.anlamadim.dun aşırı hareketliydi .

Aynen folik asitlerden kaynaklı.ama bugün bı iki tekme attı onu da ben karnımı oynayınca.karnima vurunca.korktum.sirtustu yatınca rahatsız oluyor hanımefendi oynamya başlıyor öyle yaptım bende.bugun hiçte yorulmadim hâlbuki.anlamadim.dun aşırı hareketliydi .
Tekme atınca bazen sizde ayy oyyy diyomusnuz 😂🤗

X