Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ben hiç bebek bezi stoğu yapmadım.Fakat şimdiden fikir sahibi olmak adına soruyorum.Alanlar veya ikinci bebiş tecrübesi olan annelere.Biraz araştırdım ama çoğu kişi bez numarasını direkt 2 almış.1 çok küçük ve bebek hızlı kilo alıyor diye(mantıklı geldi).Marka olarak sleepy düşünüyorum.Marka olarak öneriniz var mı ve siz hangi numaradan kaçlı alacaksınız? 1 numara alacaksak kaç adet almalıyım mesela yrdımcı olabilecek arkadaşlarım varsa çok sevinirim🥰
ben 1 numara 300 adet aldım başka da almadım

Katılıyorum bende yapmayacağım stok bu yüzden sadece hastane çantası vs için alacağım.Sadece şimdiden fikir sahibi olmak istiyorum🙏🏻🌸
Hastane için prima premium care almayı düşünüyorum. Bebeğimizin narin poposunu bi tık rafine bir bezle karşılayalım 😂

Hanımlar selam, grip aşısı olan oldu mu aranızda? Ya da doktoru tarafında olmalısın önerisi alan ? Bugün sağlık ocağına gittik doktor tetanoz aşısı beklediklerini ve geldiginde olmam gerektigini söyledi ben de doktorumla bu konuyu konuşacağım dedim. Doktor hanım o zaman grip aşısını da konuş, ben tavsiye ediyorum, dedi. (20+5 günlük hamileyim. )

Hanımlar selam, grip aşısı olan oldu mu aranızda? Ya da doktoru tarafında olmalısın önerisi alan ? Bugün sağlık ocağına gittik doktor tetanoz aşısı beklediklerini ve geldiginde olmam gerektigini söyledi ben de doktorumla bu konuyu konuşacağım dedim. Doktor hanım o zaman grip aşısını da konuş, ben tavsiye ediyorum, dedi. (20+5 günlük hamileyim. )
Grip aşısı olmadım yıllardır olmuyorum ilk çıktığı zamanlar olmuştum. Şimdi de düşünmüyorum açıkçası. Eski aşılar kadar güven vermedi bana.

Kızlar bugün doktora gittim 19 haftalık gebeyim . Plesenta aşağıda dedi . İnternette kötü şeyler yazıyor korktum . Başına gelen var mı böyle :KK43:

Arkadaşlar ben hiç bebek bezi stoğu yapmadım.Fakat şimdiden fikir sahibi olmak adına soruyorum.Alanlar veya ikinci bebiş tecrübesi olan annelere.Biraz araştırdım ama çoğu kişi bez numarasını direkt 2 almış.1 çok küçük ve bebek hızlı kilo alıyor diye(mantıklı geldi).Marka olarak sleepy düşünüyorum.Marka olarak öneriniz var mı ve siz hangi numaradan kaçlı alacaksınız? 1 numara alacaksak kaç adet almalıyım mesela yrdımcı olabilecek arkadaşlarım varsa çok sevinirim🥰
Benim ikinci çocuğum ama ilk oğlum çok hasasstı aklına gelen tüm markalar denedik canbebe hariç diğerleri pişik yaptı 1 yaştan sonra baby turco alerji yapmadı ordan devam ettik bu yüzden ben Stok yapmıcam ilk başta bakarım baby turco ile başlicam bi paket 1 no alırım duruma göre artık bakarım Stok yapmak bana mantıklı gelmiyo böyle bir süreci yaşadım tercih sizin her çocuk aynı değil ama alerji riski oluyo

Hastane için prima premium care almayı düşünüyorum. Bebeğimizin narin poposunu bi tık rafine bir bezle karşılayalım 😂
Ben onu da aldım denedim oğlum da o bile pişik yaptı kullanamadım bazen beklenmedik markalar bebeğe pişik yapmıyor şansına pişik yapmazsa ne güzel ☺

Kızlar bugün doktora gittim 19 haftalık gebeyim . Plesenta aşağıda dedi . İnternette kötü şeyler yazıyor korktum . Başına gelen var mı böyle

Bana 16 da aşağıda dedi normal doğum olmaz dedi ama detaylı da bir şey demedi ☺ çok takılma bebeğin gelişimine göre değişir üzülme

Ben stok yapmadım sadece 1 alana bir bedava vardı. slepyy 1 numara iki paket aldım. kızımda prima ile başladım. çok pişman oldum sonra başka beze dönemedim. pişik yaptı. 3 yıl primaya gereksiz para ödedim. o yuzden yine stok yapmiycam deneyeceğim. oğlan geldiği zaman poposuna göre devam edicem

canım onunla başladım kızımda sonra dönmek istedim dönemedim başka Rum bezler alerji yaptı. onun öyle bir şeyi var sanırım. müşteriyi bağlıyor

X