Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
25 haftada 5 kilo almışım ama zaten bundan sonra alırsın diyorlar çok fazla almak istemiyorum ama ister istemez iştahım açık yani eskisi gibi dikkat edemiyorum normal kiloda başladım şuanki kilom 66 boyum 171, daha 10 kilo alırsın en az diyorlar

25 haftada 5 kilo almışım ama zaten bundan sonra alırsın diyorlar çok fazla almak istemiyorum ama ister istemez iştahım açık yani eskisi gibi dikkat edemiyorum normal kiloda başladım şuanki kilom 66 boyum 171, daha 10 kilo alırsın en az diyorlar
24+3 10 kilo aldım 😬 ve gerçekten az yememe rağmen, g0nde en fazla 2 dilim tambuğday ekmek yiyiyorum, pilav, makarna, tatlı çok nadir.
Biraz bünye meselesi sanırım bu kilo olayı hamilelikte ya 😬 ben normalde de çok kolay kilo alırım.
Sağlıklı doğsunlarda veririz kiloları 🥰

24+3 10 kilo aldım 😬 ve gerçekten az yememe rağmen, g0nde en fazla 2 dilim tambuğday ekmek yiyiyorum, pilav, makarna, tatlı çok nadir.
Biraz bünye meselesi sanırım bu kilo olayı hamilelikte ya 😬 ben normalde de çok kolay kilo alırım.
Ben de 25+4 de 7 buçuk kilo aldım . 2 haftadır kilo almıyorum iştahım hiç yok . İlaç üç ay mide bulantısına rağmen bu kadar kilo aldım .
Bundan sonra umarım çok almam çünkü şimdi bile belim ağrıyor benim :KK43:

Ben de 25+4 de 7 buçuk kilo aldım . 2 haftadır kilo almıyorum iştahım hiç yok . İlaç üç ay mide bulantısına rağmen bu kadar kilo aldım .
Bundan sonra umarım çok almam çünkü şimdi bile belim ağrıyor benim :KK43:
Ben de 16. Haftaya kadar 4 kilo verdim bulantıdan sonra böyle aldım 😬 ben de şimdilik bir bel ağrısı yok ama ben hep evdeyim pek hareketli değilim belki ondandır, çalışanlara Allah kolaylık versin 🤲 inşaAllah çok daha fazla almayız canım😑

Kızlar aptamil ilkadimlarim uygulamasının önümüzdeki hafta eğitim programı yayınlanmış. Katılmak isteyen arkadaşlar için paylaşıyorum

IMG_9750.png

Sadece tetanoz oldum bide tetanozlu boğmaca olacağım başkada bı asi demediler 25.haftadayim siz yurt dışında siniz sanırım oraya özel bı uygulamami acaba
Evet, biz yurtdışındayız. Başka ülkede bir arkadaşım daha var. Onlarda da covid ve karma aşı varmış 2 tane.

Ekmek bende yemem ama makarna pilav yerim cıkolata yerim falan öyle aşırı dikkat etmedim ama tabiki sağlıklı olsunlar , ama kilo takıntım var :KK43:

Selam arkadaşlar, inşallah gebelikleriniz iyi gidiyordur. 25+5teyiz, yavrum hiç durmadan hareket ediyor. Eşim hiperaktif, sabit 2dk duramaz. Galiba oğlumda ona çekti 🤦🏼‍♀️ her sabah mideme tekmelerle yumruklarla uyanıyorum.
Şeker yüklemesi yaptırdım şükür çıkmadı ama kilom aldı başını gidiyor son 2 haftadır tartılmadım ama 2 hafta önce 7 kilo almıştım 🤦🏼‍♀️ artık en son tartılırım deyip bıraktım. Doğru düzgün yemek de yemiyorum. Mide yanmalarım, kusmalarım çok fazla ama durmadan kilo alıyorum 😂 gerçi 3-4 kilosu bebek, plesanta, suyu, ve göğüslerimmiş ama yine de canımı sıkıyor.
Senle 1gun var cnm aramızda.bnm de maşallah hareketli.oglumda öyleydi şimdi maşallah aynı.gecen de gittiğim bı Dr oğlumu gördü aman Allahım bu bebekte bunun aynısı yerinde durmuyor doğunca düşünemiyorum sizi vs dedi 🤣🤣🤣bnm kız bide bebegim..esim aşırı ağır kanlidir ona çekmemiş .bende ne asiriyim ne agirim bakalım bnm kizce nasıl olcak 🤣🤣🫣
Bilemiyorum ki hiç ya. Oğlumu kucağıma alıyorum bazen ondan olabilir mi 17,5 kg. Çünkü başka bi sebep bulamıyorum. Miyomlada alaksı yokmuş
Ondan da olabilir cnm.benim oğlan da 16kilo almıyorum hiç kucagima.ilk zamanlar kucak isterdi şimdi biliyor kardeşin ağlar üzülür vs diyorum kucağıma gelmiyor .

Bebisler nasıl? İyi haberlerinizi bekliyoruz.
Kızımın durumu çok kritik. Gece beyninin sağ tarafından kanama geçirmiş. Doktor geceyi çıkartmasını beklemiyordum direndi dedi. O kadar korkuyorum ki onun için. Ama savaşıyor güzel kızım. Yaşamaya çalışıyor. Bugün o kanamayı boşaltacaklardı. Her duruma hazırlıyorlar bizi kızım için. Oğlum çok şükür elhamdulillah toparlıyor. İyiye gidiyor maşallah 🤍

Senle 1gun var cnm aramızda.bnm de maşallah hareketli.oglumda öyleydi şimdi maşallah aynı.gecen de gittiğim bı Dr oğlumu gördü aman Allahım bu bebekte bunun aynısı yerinde durmuyor doğunca düşünemiyorum sizi vs dedi 🤣🤣🤣bnm kız bide bebegim..esim aşırı ağır kanlidir ona çekmemiş .bende ne asiriyim ne agirim bakalım bnm kizce nasıl olcak 🤣🤣🫣

Ondan da olabilir cnm.benim oğlan da 16kilo almıyorum hiç kucagima.ilk zamanlar kucak isterdi şimdi biliyor kardeşin ağlar üzülür vs diyorum kucağıma gelmiyor .
Aldığımız vitaminlerden folik asitlerden mi acaba. 6 farklı doktor gördü 12. Haftadan sonra hepsi çok hareketli dedi. Fıldır fıldır sağolsun 😂

Kızımın durumu çok kritik. Gece beyninin sağ tarafından kanama geçirmiş. Doktor geceyi çıkartmasını beklemiyordum direndi dedi. O kadar korkuyorum ki onun için. Ama savaşıyor güzel kızım. Yaşamaya çalışıyor. Bugün o kanamayı boşaltacaklardı. Her duruma hazırlıyorlar bizi kızım için. Oğlum çok şükür elhamdulillah toparlıyor. İyiye gidiyor maşallah 🤍
Canım Rabbim şifalar versin güzel kızını sana ve eşine bağışlasın inşallah 🤲

Seker yuklemesi yaptınız mı peki? Benimde endişem şeker çıkması aslında.. dikkat ediyorum ama ister istemez hızlı kilo almışım.
Ya bn yaptırdım sonuç çıkmış galiba ama saat falan bişey yazmıyor hiç bişey almadim glukoz 141 glukoz 98 demişler ,😂

X