2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bir sorum olacak. Allah izin verirse 10 Ocak dogum olacak. 38+6oluyor o gün. Şimdi ben direk o günden baslayarak mı 8 hafta izin kullanacağım yoksa beklenen doğum tarihi olan 18 ocaktan itibaren mi?
Hangi gün doğum oldu ise o günden başlıyor izin cnm ama şöyle oluyor planlanan neydi mesela 1 hafta sonra mı işte o 1 hafta izin sonrasına her türlü dahil ediliyor kaynamio arada merak etme

Sancini evdemi çektin cnm belli belirsiz mi oldu sancın yoksa

Allah'ım ya bu millette alem kıza burun kıvır erkeğe burun kıvır ikisini bir çıkaracak değiliz aynı anda bnm ilklerim ikizdi bı kız bı oğlan nazar attı herkes 1 taşta iki kuş oh die , nolduu oğlumu son hafta kaybettim karnımda. kızım 4 yaşında , şimdi rabbim bir erkek evlat daha verdi bana inşallah sağlıcakla doğarız 36.haftadayim bekliyoruz. bzmkilerde kız olsun keşke diodu erkek oldu ama ben dua etmiştim hep oğlumu kaybettim onu tadamadim bı oğlan ver Rabbim diye.bunu kimse bilemez o yaşadığım acıyı içimdeki yillarca , şimdide kızına bacı olurdu denilioda bana hiç farketmez kızımda olsa baş tacı oğlumda olsa sağlıcakla doğsun mühim olan o

Maşallah sana. Hayırlı olsun güzelim. Çok şükür. Aniden mi gittin ne oldu sancın mı oldu suyun mu geldi? Zaten açıklığın vardı da. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.

Maşallah sana. Hayırlı olsun güzelim. Çok şükür. Aniden mi gittin ne oldu sancın mı oldu suyun mu geldi? Zaten açıklığın vardı da. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
Akşam 10 gibi sancım başladı kuzum, çok düzensizdi ama saat 3 e kadar bi geliyo bi gidiyodu aşırııı can yakıcı sancılardı ama, duşa gireyim belki geçer dedim. Duştan sonra sancılarım düzene girdi aksine, 3-4 dakikada bir gelmeye başladı. Eşim polis benim gece vardiyasındaydı. Onu arayıp çağırdım. Hastaneye geldik eşim yatış işlemlerini yaparken ben doğırdum o sıra şok oldu valiz falan almamıştık yanımıza bu kadar hızlı olacağını bilmiyorduk

İlk bebeğin mi ?
Hayırlı uğurlu olsun Sağlıkla ,huzurla büyüsün. Darısı başımıza olsun ...

Allah'ım miss gibi pozitif doğum. Tam da istediğimiz şekilde. Maşallah. İnşallah normal doğum bekleyen kızlar olarak biz de böyle yarım saatte doğururuz. Sezeryan olacaklara da kolaylıklar diliyorum. O yüzden ben de sürekli pozitif düşünüyorum emilyinpariss NurrBanuu ezomanya ve sen zeynepsii Harikasınız valla biz de inşallah sizin gibi kolayca doğurup geliriz. Sıra şimdi Cimenlere_uzansam sende

Niye böyle bu insanlar ya Benim de KV kız olduğunu öğrenince "olsun, daha ilk çocuk nasılsa" dedi. Eşim çok bozuldu ertesi günü gidip annesine sen niye böyle dedin diye hesap sormuş fghjköl

Gözünüz aydıınn ohh ne güzel olmuş sağlıklı güzel bir ömrü olsun pek de minik değil yaa maşallah maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…