Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bende kızartmasız yapamam biner kızartmasına falanda bayılırım 😋 bende bulantı yüzünden her sabah tost yiyorum resmen yumurta tiksintim geçmedi bir türlü 🤦🏻‍♀️ simit de çok seviyorum eş fırın haftada 2 bazen 3 kere sabahları simit peynir çay yapıyorum 😁 tutmam gerekecek 🤣
Ben de aynen patates ve hamur işine dayanamıyorum evde olduğum için sürekli yapıyorum da 🥹 birini yerken aklım yemediklerimde kalıyor 😅 artık tutacağım kendimi ama kararlıyım😁

Dur kız dilini ısır maşallah de kendıne😄😍🧿tatlı bende de sıfır ama diğerleri değil😄patates kırmızı çizgim hahahha😄ekmegınde bagımlısı oldum bulantılar sayesınde😄ama bırakacagım💪💪😄
ya ben de patates çok seviyorum yazlıkta mesela kızartmasını çok yediim :) ama ev de airfryere filan atıyorum :KK48:
Yaaa harikasın😍 ben de pazara kadar istikrarlı olacağım benzer menüler benim de aklımda. Bu arada meyveden sonra süt de içmek lazımmış o meyvenin şekerini dengelermiş annemin diyet doktoru söylemişti. O da bulunsun aklımızda🥰

Yaa maşallah de kendine kız senin sevmediklerinle yaşıyorum ben😅😅😅
ahahah ya arada ben de börek simit dışardan kebap lahmacun vs yiyorum canım. :) O kadar da değil hahah bu da can, istiyor dfsfs

@Quinnn papatya113 papatya113 kızlar mesajlarınızı alamadım bende aynı durumdayım bel ağrısı inanılmaz özellikle bu gece sabaha kadar ağrısından uyuyamadım bende acaba ters bir hareket mi yaptım diye düşündüm normalde bel ağrısı hep vardı ama dün gece çok şiddetliydi kilo konusunda normal canım endişelenmeyin bende hızlıca 3 kilo almıştım bulantı kusma sağolsun 1,5 verdim çarşamba 15 olcaz toplamda 1,5 kilo almış oldum :)
Napcaz bu bel ağrısını 🙁 evet canım İnanki bazen bende uyuyamıyorum hiç ağrıdan. Kiloda normal bencede alırız veririz önemli değil

BUSSU_ BUSSU_ Kızlar benimde dün öyle oldu dışarı çıktık fazla yürüdük sanırım 16+2deyim ilk kez bu denli yoğun akıntım oldu. Hatta çok afedersiniz koyu kıvamlıydı ve sarıydı. Kaşıntı dün vardı bugün yok. Acaba enfeksiyon mudur yoksa bugün daha iyiyim akıntım azaldı endişe etmeli miyim 🙁
Bende kaşıntı olmadı hiç canım sadece çok fazla yoğun oluyor akıntım. Doktoruma yazdım dönmedi daha ama geçici olabilir belki dönemseldir

ara ara demek ki hepimizde oluyor problem yok o zaman :) sen magnezyum kullanıyor musun

akıntı da endişe etme arkadaş dün bir yazı paylaşmıştı. kaşıntı devam ederse doktoruna danışırsın bence
Kullanmıyorum kuzum maden suyu alıyorum maden suyu niyetine her gün 🤣

Ben buzdolabına asmak ıcın kagıda yazdım😄😄patates kızartmasını haftada 3 yıyodum onu kesıcem mantı makarna gozlemeyı kesıcem bıde ,boyle beslendıkmı bak pazara bır kılo gıdıcek😄🥰hemde saglıklı beslenme yapmıs olacagız💃💃💃💃
Bayıldım 🥰 ekran görüntüsü aldım 😂😂

Ben buzdolabına asmak ıcın kagıda yazdım😄😄patates kızartmasını haftada 3 yıyodum onu kesıcem mantı makarna gozlemeyı kesıcem bıde ,boyle beslendıkmı bak pazara bır kılo gıdıcek😄🥰hemde saglıklı beslenme yapmıs olacagız💃💃💃💃
Bende ekran görüntüsü aldım🙈

Çok teşekkür ederim canım gribe çevirdi şükür boğaz ağrısı kalmadı ilerlemesin diye çok dua ettim ateşten korkuyordum. İnşallah bu şekilde atlatırım hemen🤲🏻 söylediğiniz tavsiyeleri dikkate alarak yediğime içtiğime özen gösteriyorum 🥰
Allah tez elden şifa versin canım benim 🌸 🌸

Kızlaaar bugun tartıldım,tam tamına 3 kılo almısım🥲16. Haftada normalmi sizce?bu arada boyum 1.71 kilomda 71 di hamiş kaldıgımda,korkuyorum cok kilo alıcam diye,aslında cok yemıyorum (bulantıdan ekmek cok tuketıyorum sanırım) belkı ödemdir birazı iyi uyuyamıyorum vs,sizlerde kilo boy durumları neler?korkmalımıyım😄durum vahimmi😄
Ben de 170’im 17+3 um ve 5 kiloya yakin aldim, 64-65 le baslamistim 69 civariyim su an canim. Cok takmamaya calisiyorum ben bile, bence sen de takma, iyi gidiyorsun 🧿

Kizlar bu ayrintili ultrason renkli mi oluyor yoksa hastaneden ve cihazdan cihaza fark ediyor mu? Ben sadece devlet hastanesine gidiyorum kontroller icin fakat ani kalmasi icin ayrintili ultrasonu kaydetmek istiyorum, devlet hastanesi bu olanagi sunmuyor ise 20. haftada özel hastaneye gitsem garip olur mu ki?

Kizlar bu ayrintili ultrason renkli mi oluyor yoksa hastaneden ve cihazdan cihaza fark ediyor mu? Ben sadece devlet hastanesine gidiyorum kontroller icin fakat ani kalmasi icin ayrintili ultrasonu kaydetmek istiyorum, devlet hastanesi bu olanagi sunmuyor ise 20. haftada özel hastaneye gitsem garip olur mu ki?
arkadaşım devlete gitti hemen sorayım ona

Bı tanıdığım devlete gidiyordu ama ayrıntılı için özele gitti renkli resim için heryerde nasıldır bilmiyorum bulunduğun gittiğin hastaneye sor istersen

Kızlar 2 gündür geçmeyen baş ağrım var ne yapsam geçmiyor. Parol içtim 1 tane hafifledi baya. İnternete yazınca gebelik zehirlenmesi çıkıyor. Tansiyonum filan normal ama. Lekelenmem olduğı için de yatıyorum hep. 14+1 iz bugün. Böyle olan var mı baş ağrısı.
Canım o baş ağrısını sen bana sor. 15. Haftada bı geldi baş ağrısı. Çıldırıyordum ağrıdan. İlaç içmekten korkan ben günde ikişer ağrı kesici atmıştım. Migren nedir bilmezdim sanırım öyle bişeydi. Valla buradan tavsiye aldım ılık bir duş karanlık sessiz bir odaya geç yada gözüne bişey koy karanlık olsun uyu canım. Anca öyle geçti. Çok kötü bişey bu ağrı 🙁 Allah şifa versin sanada.

Bı tanıdığım devlete gidiyordu ama ayrıntılı için özele gitti renkli resim için heryerde nasıldır bilmiyorum bulunduğun gittiğin hastaneye sor istersen
Bir sonraki kontrolum 2 ekimde artik o zamana kadar unutmazsam mutlaka soracagim...
Bebisi ekranda gorunce soracagim tum sorular ucup gidiyor o an, eve dondukten sonra da pisman oluyorum soramadiklarim icin :KK70:

X