Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Keşke ama hiç umudum yok, doğum çatlakları hem derin hem büyük oluyor. Lazerle tedavide güvenim o kadar sarsıldı ki. Bazı aradığım yerler hiç iyi konuşmadı, bazıları hemen gelin tedavi edelim dedi. Bir sürü yöntem deneyecekler . Bebek olunca insanın yüzüne krem sürmeye vakti olmuyor ki
Yüzde yüz bir sonuç alınmıyor sanırım gerdirme ameliyatı falanla belki ama azalıyor yinede vakumlu islem yaptırdım ben

Merhaba bizimki kız bebek bir tanesinde genişleme vardı tekrar gittiniz mi kontrole
Perinatoloji 30 32 hafta gibi tekrar gel dedi.Onun dışında kendi doktorum ben de takip edeceğim dedi farklı bir şey olmadı.Kız bebeklerde de oluyormuş genelde geçen bir durum dediler inşallah hiçbirimizde sorun olmaz🙏🏻

Perinatoloji 30 32 hafta gibi tekrar gel dedi.Onun dışında kendi doktorum ben de takip edeceğim dedi farklı bir şey olmadı.Kız bebeklerde de oluyormuş genelde geçen bir durum dediler inşallah hiçbirimizde sorun olmaz🙏🏻
Benimde kendi doktorum takip edecek o anlık bir durum bile olabilir dedi eger ilerleme gibi bisey olursa tekrar bakacak perinatoloji insallah gecer 🤲🏻

Kızlar bizde şimdi kontrolden çıktık herşey yolunda azcık fazla kilo almış tontiş 630 gr boyu 30 cm olmuş miniğim👶🏻 Bir de bizim doktorumuz haftyaya istanbula geçiyormuş başka doktor önerdi ,burda Burak Hazine ye gitcek arkadaş vardı malesef haftaya Liv Hospital e geçiyor😢
Ben de gittigimde söyledi gidecegini maalesef🥲 bize Sedat Umur’u önerdi. Bir dahaki ay ona gidecegiz bakalım

X