2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
37+0 dan Günaydın kızlar
Doktordan geldim şimdi sancı filan yok, açıklık bakmadı, şimdi sancı olmaması buradan çıkarken suyun gelmeyeceği anlamına gelmiyor tabi dedi doktor artık bekliyoruz bakalım.
Hala çantam hazır değil nasıl rahatlık ama ben hala perde bakayım odasına halı bakayım kafasında dolanıyorum :)
Bu arada Ölçümler hep 36+2 çıktı ama takılmadık, kilo da 2936, 36 uğurlu sayımız 2. Kızım da 3 kilo gibi doğacak sanki görünen o.

Hadi hayırlısı artık her gün tetikte bekliyor olacağız. Benim de bugün öğleden sonra randevum var bakalım. Çantanı hazırla kız bu ne rahatlık

Kızlar bebek gece anormal hareketliydi acaba gelesi mi var, doğuma yakın hareketlenir mi bebişkolar

Hadi hayırlısı artık her gün tetikte bekliyor olacağız. Benim de bugün öğleden sonra randevum var bakalım. Çantanı hazırla kız bu ne rahatlık
Ben de anlamadım pek rahatım
Sen de haber edersin çıkınca.

Bir de şunu fark ettim, doktordan çıkınca hemen annemi arıyorum. Sonra da ilk fırsatta buraya yazıyorum nasıl bir öncelik olduysa burası bizler için

Canım 41 e kadar yolu var zaten, 41de de gelmezse o zaman sezaryen düşünülür ama kilosu 4 u geçmez gibi geliyor bana, artık o derece kilo almıyorlar. Oğlum da tam 38 içinde 3500 du 40. Haftaya girdigimizde yine 3500 doğdu için rahat olsun ayrıca kilolu da olsa çatın uygunsa dogurabilirsin. zeynepsii nin de 3.5 bareminden yukarıda normal doğum olmuş, bebeginle senin için en uygun doğum şekli neyse ona karar verir doktorun sen şimdi kilosuydu, normal mi sezaryen mi hiç düşünme, bebeğin yakında geliyor kucağına, ona odaklan. Sayılı günler kaldı

Hayırlı olsun canım.Sağlıkla büyüsün inşallah.

Benim doktorumun ölçüsü çok uyumluydu. 3085 gr ölçtü 3060 gr doğdu elinin ayarı çok iyiymiş ben size ne dedim? 2 çocuğumda 3 kilo doğdu benim rahmin kapasitesi bu kadar heralde dedim. 3. De 3 kilo doğunca tezim doğrulanmış oldu

Habersiz bırakma bizi
Sancım var,açıklığımyoktu. Açıklık ve çatı muayenesinden korkuyordum pıt diye bakıverdi neredeyse hissetmedim
Tansiyonumda toparladı eve geçtim. Şiddetlenir düzene girince gel dediler .
Bebişin ayaklar ve poposu mideden uzaklaşıp damara yaklaşmış sırt üstü yatınca tansiyon düşüyormuş. Gece sıklıkla terleyerek, mide bulantısıyla uyanıyordum tansiyondan muhtemelen.

Ay sen nereden biliyorsun bir haftaya kalmadan doğurursun belki benim oğlan 3750 doğdu. Bundan sonra da o kadar kilo almaz diye düşünüyorum. Kuzenimin 4 çocuğu var hepsini 41-42 de doğurdu. Hepsi de 4100-4500 arasıydı hiç öyle abartılı kesi bile olmadı onda. Biz de doğururuz merak etme. Gruptaki vajinal doğumlar çok pozitif ilerliyor biz de öyle doğuracağız.

Geçmiş olsun. Neyse bekleyelim bakalım
Senin takipte olduğun hastane devletti değil mi sanırım haseki gibi aklımda kalmış. Doktorundan memnun musun?

Maşallah kilosu çok iyiymiş ama artık günde 15 20 gram alıyorlarmış o yüzden geçmez bence. Kimi diyor zayıf bebek kolay doğar kimi de kilolu olan daha kolay olur bence bu kişiden kişiye değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…