Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bu haftalarda genelde beklenmez canım 20. Haftalardan sonra belirti gösterir ayrıca hiper tansiyon ile birlikte oluyor fazla kilo alımı aşırı tuz kullanımı vs vs hepsi etkiliyor ilk gebeliğimde ben geçiriyordum günde 3 tane tansiyon ilacı kullanmama rağmen hiper tansiyon ile doğuma girdim 36. Haftada çok şükür sorunsuz doğum oldu ama çok zor zamanlar geçirdim doktorun 28. Haftada bu haftada aldığımız yaşayan bebekler oluyor önemli olan bebekten önce senin can sağlığın dediği zamanları hiç unutamıyorum ki o gebelikten 5 yıl sonra kızımın kardeş isteği üzerine cesaret ettik umarım aynı sıkıntıları yaşamam hiç kimse de yaşamasın arkadaşlar tuzlu dan turşudan uzak durmakta fayda var minimum seviyede tüketmek lazım
Ben çok seviyorum canım tuzu ve turşuyu 🙁 ve çokta yerim turşu falan. Tansiyon sıkıntım yok ama turşu falan yersem tansiyona mı yakalanırım.

Ben de aynen patates ve hamur işine dayanamıyorum evde olduğum için sürekli yapıyorum da 🥹 birini yerken aklım yemediklerimde kalıyor 😅 artık tutacağım kendimi ama kararlıyım😁
Hadi bakalım bayağı istikrarlı gördüm seni bende inşallah deneyeceğim bulantı yüzünden zaten yiyeceklerim sınırlı onlarda hep zararlı 😁

Napcaz bu bel ağrısını 🙁 evet canım İnanki bazen bende uyuyamıyorum hiç ağrıdan. Kiloda normal bencede alırız veririz önemli değil
Ay bilemedim daha doktora gitmeme de çok var benim magnezyum desteği iyi gelir mi buna da acaba diyorum

Ben çok seviyorum canım tuzu ve turşuyu 🙁 ve çokta yerim turşu falan. Tansiyon sıkıntım yok ama turşu falan yersem tansiyona mı yakalanırım.
Canım kesin öyle olur diyemem ama büyük bir etken oluyor bir de aşırı derecede ödem yapıyor ben aşırı turşu yedim ayak bileklerim öyle bir şişti ki ayakkabılar ayağıma olmuyordu giremiyordum doğumdan sonra da ayağım bir numara büyük kaldı ayakkabıların hiç biri ayağıma olmadı sırf ödem olmamak için bile minimum seviyede tüketmeye çalış 🌸

tamam tecrübeli birine sordum sdfsf siyah beyazmış 10 dk falan bakıyor dediii
Gercekten o kadar ozensiz olamazlar ya :KK43:
Doktorumdan asssiri asiri memnunum o yuzden degistirmek istemiyorum. Sadece detayli ultrason icin ozele tek sefere mahsus gitsem olur o zaman degil mi? :/

Merhaba kizlar ben aslında nisan annelerindenim galiba nisan 10u gibi doğacak bebiş❤️ 24 yaşındayım tecrübe 0 o nedenle burayı da okuyayım dedim. Ben de cumartesi günü nipt testi vereceğim heyecanlıyım❤️🙏🏻 benim iştahım pek yok 12 hafta olmama rağmen ama kusmadığım için yine biraz bebeği besliyorum diye avunuyorum😂😂 o kadar çok acı seviyorum ki mesela hiç de kısmadım çocuk urfada doğacak zannediyor ahdjdj acı iştahımı bi nebze açıyo o nedenle devam ediyorum 😅 cumartesi günü doktordan aldığım taktikleri sizinle de paylaşacağım benim doktorum direkt perinatolog o nedenle çok güvenip her tavsiyesine uyuyorum. Herkese iyi forumlarr

Gercekten o kadar ozensiz olamazlar ya :KK43:
Doktorumdan asssiri asiri memnunum o yuzden degistirmek istemiyorum. Sadece detayli ultrason icin ozele tek sefere mahsus gitsem olur o zaman degil mi? :/
Beniim de beynim bulandı şu an, yarın gidince hastaneden ücret bilgisi falan alayım bari

Merhaba kizlar ben aslında nisan annelerindenim galiba nisan 10u gibi doğacak bebiş❤️ 24 yaşındayım tecrübe 0 o nedenle burayı da okuyayım dedim. Ben de cumartesi günü nipt testi vereceğim heyecanlıyım❤️🙏🏻 benim iştahım pek yok 12 hafta olmama rağmen ama kusmadığım için yine biraz bebeği besliyorum diye avunuyorum😂😂 o kadar çok acı seviyorum ki mesela hiç de kısmadım çocuk urfada doğacak zannediyor ahdjdj acı iştahımı bi nebze açıyo o nedenle devam ediyorum 😅 cumartesi günü doktordan aldığım taktikleri sizinle de paylaşacağım benim doktorum direkt perinatolog o nedenle çok güvenip her tavsiyesine uyuyorum. Herkese iyi forumlarr
ben de senin gibiydi iştah hiç yoktu kusma da yoktu tiksinme vardı :) o yüzden sadece 1 kilo falan aldım. Taktikleri paylaşırsan seviniriz :)

Napcaz bu bel ağrısını 🙁 evet canım İnanki bazen bende uyuyamıyorum hiç ağrıdan. Kiloda normal bencede alırız veririz önemli değil
Yaaa canım sorma, ben artık yatakta sağdan sola dönerken bile hissediyorum ağrıyı, korkuyorum haliyle bir şey olur mu falan diye.. Bazen merdiven bile çıkarken hissediyorum o ağrıyı, bazen de hepten kesiliyor. Bugün 8 saat full dersim vardı, üstüne bir de nöbetçiydim okulda, yetmezmiş gibi bir de ayakta ders anlatan biriyim. Ona rağmen bel ağrım azıcık hafifledi. Bence bu bebişin büyüme ataklarıyla ilgili bir durum, genişleme oldukça bele olan baskısı artıyor.. Onlar iyi olsun da ben ağrı çekmeye razıyım 🥰

155 cm boyum 🥰 50.5 ile hamile kaldım, 53.3 gördüm en son tartıda. Yani yaklaşık 2.5 kg kadar almışım, Dışarıdan bakıldığında hafiften anlaşılıyor, hatta öğrenciler geçen koridorda hocam teyze mi oluyoruz dediler.. Ben vücut olarak da genişlemişim, kendi kıyafetlerime sığamıyorum artık eşimin tişörtlerine sardım 😍 Sanırım artık daha çok belli oluyor, dersteyken hepsi göbeğime bakıyormuş falan 🤣 göbeğimin bugün biraz daha öne doğru sivrildiğini farkettim ben de.. Yarın inşallah sıra bulabilirsem dr muayenesine gideceğim, sıra alamazsam perşembe randevum var zaten. 16+1 ile yoluma devam ediyorum.

155 cm boyum 🥰 50.5 ile hamile kaldım, 53.3 gördüm en son tartıda. Yani yaklaşık 2.5 kg kadar almışım, Dışarıdan bakıldığında hafiften anlaşılıyor, hatta öğrenciler geçen koridorda hocam teyze mi oluyoruz dediler.. Ben vücut olarak da genişlemişim, kendi kıyafetlerime sığamıyorum artık eşimin tişörtlerine sardım 😍 Sanırım artık daha çok belli oluyor, dersteyken hepsi göbeğime bakıyormuş falan 🤣 göbeğimin bugün biraz daha öne doğru sivrildiğini farkettim ben de.. Yarın inşallah sıra bulabilirsem dr muayenesine gideceğim, sıra alamazsam perşembe randevum var zaten. 16+1 ile yoluma devam ediyorum.
senin cinsiyeti neydi canımm? Listede baktım da göremedim sanırım, arkadaşlar popo genişleyince erkek diyorlar da popo büyüdü mü :KK48:

ben de senin gibiydi iştah hiç yoktu kusma da yoktu tiksinme vardı :)

ben de senin gibiydi iştah hiç yoktu kusma da yoktu tiksinme vardı :) o yüzden sadece 1 kilo falan aldım. Taktikleri paylaşırsan seviniriz :)
Maya benimle aynıysan acaba benim de mi erkek bebişim olacak ❤️🙏🏻 ay kac zamandir bu meseleyi takmiyordum nipt yaklastikca kudurdum resmennn kiz misin erkek misin canim bebegim soyle diye diye geziyorum delirdim ahdhsjsj. Ben en basından beri detaylıya giriyorum adamin makinesi o cunku. En son9. Haftada baktik foto verdi tabi 9. Haftada coooook cok minik ama detayli ultrason ve ben de zayif olunca foto cok net cikti. Kendi kendime erkege benzettim ama bilemedim erkek ismi de netlestirdim ama kizima isim dusunemedim ondan erkek istiyorum suan ahhdjs tabi sagliklisi gelsin inşallah bana ve sizlere ❤️❤️❤️

X