Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Sizinkiler hıçkırık tutuyor mu hissediyor musunuz benim günde 3 kere en az tutuyor tık tık tık hatta sanki bazen sinir olup tekmeliyor beni 😅😂
Hıçkırık dediğiniz sadece ses mi geliyor. Nasıl hissediliyor. Benimki çok tekmeliyor bir kere de içerden sadece ses geldi pıt pıt diye acaba hıçkırık bu mu diye düşündüm

Hıçkırık dediğiniz sadece ses mi geliyor. Nasıl hissediliyor. Benimki çok tekmeliyor bir kere de içerden sadece ses geldi pıt pıt diye acaba hıçkırık bu mu diye düşündüm
Nabız atar ya tık tık benim kasık bölgemde oluyor o bak 3 dkdır hıçkırık tutmuştu şuan kesildi ama çok komik hıçkırığa sinilenip beni tepikliyor baya karnım yamuluyor 😂 sonra tekrar tık tık

Yazdım doktoruma canımlar teşekkürler.

Patlıcan çekti canım közledim, yerken anladım kusacağımı sabahtır ne yediysem çıktı :KK43: mutsuzlukkk

grubun şeker hamişleri sorum size, şeker ölçümü için strip hastanede yazdırılıyor mu acaba. SGK karşılıyor mu. Yükleme testim yüksek çıkınca ben kendim aldım eczaneden cihaz ve stripleri, günde 8 defa ölçüm istedi diyetisyen. Öyle olunca strip çok hızlı bitiyor . Şimdi aklıma geldi acaba yazdıran var mı diye size sorayım dedim

grubun şeker hamişleri sorum size, şeker ölçümü için strip hastanede yazdırılıyor mu acaba. SGK karşılıyor mu. Yükleme testim yüksek çıkınca ben kendim aldım eczaneden cihaz ve stripleri, günde 8 defa ölçüm istedi diyetisyen. Öyle olunca strip çok hızlı bitiyor . Şimdi aklıma geldi acaba yazdıran var mı diye size sorayım dedim
Annem sağlık ocağına da yazdırıyor canım stripleri. Ne kadarını karşılıyor bilmiyorum ama yazıyorlar genelde

Dağın başına gidecekmişiz gibi her şeyi tastamam olsun halbuki her şey elimizin altında bir şeye ihitiyaç oldumu saatler içinde elimizde olur en kötü internet var ilk bebeğin heyacanından diyelim ikinciye böyle olmayız😅
Aynen 😂 İkincide cinsiyet değişmezse yeni bir şey almaya hiç gerek yok diyorum eşime de. Değişirse de birkaç pembiş süslü çorap bandaj tamam 😂😂

Rapor çıkarttırman lazım canım dahiliyeden. Yoksa yazamazlar.

Kiz ses basil geliyo🤣 hickirirken ustuste olur ya oyle tekmeliyo anla ki hickiriyo🥰

outoffit outoffit bebek sen boğmaca tetanoz olcaktın sanırım. Ne zaman olacaksın aldın mı? Hastanede mi parasını ödeyip yaptıracaksın ya da. Benim sağlık ocağım aşı yok deyip duruyor istersen al yapalım dedi ama alcaksam belki boğmaca da olandan alırım diye düşündüm.

Kızlar günaydın, 75lik şeker yüklemesi yaptırdım. Hanginiz bu gazoza fena değil demişti😅 beni mahvetti, zaten tatlıdan hiç hoşlanmam bir daha şekerin yanından geçmem😂
Ay bende hiç sevmemiştim tatlı çok sevmem oğlan bebeye hamile kalınca biraz canım falan istemeye başladı ama o içecek iğrençti yapış yapış bir tadı vardı sanki. Bide ilk yudum şekerli içecek gibi sonra ilaç gibiydi koklamadan içmiştim🤢elmalı mıydı seninkide

Sulu yemekle ekmek yiyorum bende sonra uzuluyorum ama 4 ay sulu yemek yiyemedim oyuzden sanirim suan biraz abartiyorum ne yapmak lazim acaba. Salata yesem asla doymuyorum omg 🤣

X