Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benimle aynı yaşta (38) ikiz doğum yapan arkadaşım buraya yaptırdı. Doktorum yönlendirmedi; doktor muhtemelen hastaneye yönlendirecek çünkü gittiğim hastanede de yapıyorlar; o sebeple ben uluslararası çalışan bir lab tercih etmek istiyorum, daha güvenilir geliyor. Sonuçta bu lab’lara tüm dünyadan bir sürü veri gidiyordur.
anladım sanırım ben de öyle yaptıracağım, teşekkür ederim. doktorum ikili test muayenesinde konuşuruz vs dedi de beklemek istemiyorum

İyiyim canım benim teşekkür ederim.Her şey yolunda çok şükür. Bu hafta kontrole gidicem inşallah. Sen nasılsın? 🤗🤗
Caniim merak etmistim seni cok sevindim herseyin yolunda olmasina, haber ver kontrole gittiginde de insallah her sey guzel gecsin. Kac haftalik olucakk gittiginde tahminiii <3

Iyiyim ben de fetal dna sonucum geldi bugun daha da rahatladiiim

Caniim merak etmistim seni cok sevindim herseyin yolunda olmasina, haber ver kontrole gittiginde de insallah her sey guzel gecsin. Kac haftalik olucakk gittiginde tahminiii <3

Iyiyim ben de fetal dna sonucum geldi bugun daha da rahatladiiim
Kuzum benim 11 haftalık olmuş olacak doktor sat ı 13 temmuz a çekti.

Sevindim canım, bundan sonrası da güzel ilerler inşallah. Gelebildin mi Türkiye'ye? 😍😍

Kuzum benim 11 haftalık olmuş olacak doktor sat ı 13 temmuz a çekti.

Sevindim canım, bundan sonrası da güzel ilerler inşallah. Gelebildin mi Türkiye'ye? 😍😍
Oh cok iyi 11 haftalik masallah, az kaldiii. Testleri yaptirdin mi yaptiricak misin?

Geldim dondum bile, orada da doktora gittim. Sukur her sey yolunda. Annemin yemeklerini yedim simdi onlari ozleyerek burada kendimce biseyler yapmaya calisiyorum :KK71:

X