Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Geçen gün boyu hissetmedim. Çokta korkmuştum. Çünkü gecesi eşten sağlam darbe almıştım karnıma. Yanlış anlaşılmasın uyuyordu dönerken dizlerini çekince darbe sert geldi. Sabahı çok güzel hissettim içim rahatladı. Bazen yoğun hissediliyor bazen duruştan hisedilmiyor.
Evet olabilir. İnsallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız da bu yaşadıklarımızı da ilerde gülerek hatırlarız. 🥰

Hanımlar merhabalar alışverişe başlayanlarınız olmuştur illa ki ben henüz başlamadım cinsiyetleri bu haftasonu oğrenecegiz inşallah ben baslamadım ama anneanne halalar teyzeler döktürüyor tabi almadan bana soruyorlar istediğin marka model var mı diye unisex alısveriş yapıyorlar birde cinsiyet olmadıgı ıcın henüz maşallah ben her konuda arastırmalarımı yapıyorum marka model olarak bi çok şeye de evet bundan kesin alırım dediklerim var ama liste yapmam lazım kategorilere ayırmam lazım en basından bu sekılde gidersem hem bişey unutmam hemde aynı şeyden alınmamıs olur e ikiz olunca tabi herşeyden zaten iki tane alıyoruz eden üzerine var olan şeyleri almayalım dimi 🤣 yani sözün Özü siz nerelerden başladınız ne yapıyorsunuz nasıl planladınız beni de bi aydınlatın önce liste kategori diyorum bunda okey ama nerden baslayayım acil olanlar acaba neler kategori kategori gidersem ya geç kalırsam çünkü arastırnadogım birşeye denk geleceğim illa ona gelince çok zaman harcamıs olacagım işte böyle kendi içimde kayboluyorum
Valla bir yeni doğandan başka hiçbirşeyimiz yok. Oda kızımda hediye gelmiş. Erkek olduğu için giydirmemiştim. Zaten yaz bebesiydi. Ondan başka hiçbirşeyimiz yok. Eşim toplu birlikte gider bakarız diyor.

Valla bir yeni doğandan başka hiçbirşeyimiz yok. Oda kızımda hediye gelmiş. Erkek olduğu için giydirmemiştim. Zaten yaz bebesiydi. Ondan başka hiçbirşeyimiz yok. Eşim toplu birlikte gider bakarız diyor.
Benimki de bi çıkarız herşeyi hallederiz diyor ama ben arastırma yapmadıgım bir üründe nasıl alısverişe cıkayım hayatta bir günde çıkıp bitiremem ki evet arastırıpnkarar verdiklerinde toplu alım yada sipariş okey de ya karar vermediğim arastırmadıklarım 🤦🏼‍♀️

Benimki de bi çıkarız herşeyi hallederiz diyor ama ben arastırma yapmadıgım bir üründe nasıl alısverişe cıkayım hayatta bir günde çıkıp bitiremem ki evet arastırıpnkarar verdiklerinde toplu alım yada sipariş okey de ya karar vermediğim arastırmadıklarım 🤦🏼‍♀️
Tecrübeli olduğumuz için rahatız biz😅 sadece belirli ürünlerde markayı belirleriz gerisi biter canım dert etme. Çok alma zaten dünya hediye gelio .

Bende henüz araştırma yapmadım alışverişte yapmadım ama çokta önemsemiyoruz eşimle bebis iyi olsunda eksikler tamamlanır alınır bir şekilde. Tabi sizin ikizmis sizin işiniz daha fazla bize göre. Bence liste yapin. Neyi nerden alacağınızı yazabilirsiniz. Almak istediğiniz modeli seçtikten sonra. Sonra ona göre gidip alışverişinizi yaparsınız.

Bende henüz araştırma yapmadım alışverişte yapmadım ama çokta önemsemiyoruz eşimle bebis iyi olsunda eksikler tamamlanır alınır bir şekilde. Tabi sizin ikizmis sizin işiniz daha fazla bize göre. Bence liste yapin. Neyi nerden alacağınızı yazabilirsiniz. Almak istediğiniz modeli seçtikten sonra. Sonra ona göre gidip alışverişinizi yaparsınız.
Aslında evet listeye karar vediklerimi de not düşersem önce karar verdiklerimden başlayıp kalanı arastıra arastıra almakta fayda var da umarım ilk alacagımı son alıp zor yetiştirmem 🙃

Aslında evet listeye karar vediklerimi de not düşersem önce karar verdiklerimden başlayıp kalanı arastıra arastıra almakta fayda var da umarım ilk alacagımı son alıp zor yetiştirmem 🙃
Biz çok evham yapıyoruz bir sürü şey alınacak nasıl alcaz nerden alcaz diye ama almaya başlayınca da çabucak hallediyoruz ☺️ bu işin altından da kalkarız bir şekilde. Yine siz araştırın alması kolay olur.

Merhaba benim çalışan arkadaşlara bir sorum var. Rapor almanız halinde iş yeriniz sgk ya bildirim yapıyorsa bizim ek olarak bişey yapmamız gerekir mi? Ödemeler ne zaman yapılıyor? Düşük riski sebebiyle rapor almıştım 5 günlük.

Merhaba benim çalışan arkadaşlara bir sorum var. Rapor almanız halinde iş yeriniz sgk ya bildirim yapıyorsa bizim ek olarak bişey yapmamız gerekir mi? Ödemeler ne zaman yapılıyor? Düşük riski sebebiyle rapor almıştım 5 günlük.
Rapor aldığınız gün. İş veren sgkya girişi yapıyor. Bitişte aynı şekil. Sistem ödemeleri aktarıyor sizin hesaba. Maaş günü geçiminden 10 gün içinde yatar hesaba.

Bende 20 gün rapor almıstım devlet 3 gün sonrası raporu malimüşavire iletip işleme aşdıgı zaman ödemesini yapar e devlet üzerinden raporumuzu takip edebilir siniz ödeme durumunu da takip edebilirsiniz süresi değişsee de eskisi kadar uzun sürmüyor odemenizin yatması ki zaten sms olarak bildirim de gelir size

X