Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ben 16. Haftadan beri güreşe hazırlanır gibi günde 2/3 kez yağlanıyorum. Lierac biooil Hindistan cevizi yağı bebek yağı dönüşümlü olarak kullanıyorum. Göğüslerim çatladı. Yağlanmaya devam ediyorum onlar da çatlamaya devam ediyor 😬 göbeğimde hiç yok ama ben bu işin tamamen genetik olduğunu düşünüyorum artık 🙂
Ben de Lierac alayım son 3.5 ay kullanayım diyordum. Biooil-Badger arada Madecassol sürüyorum. Lierac almayayım mı sence?

Bazı insanların fıtratı böyle . Aşağılık kompleksi ve kıskançlık kendini bu şekilde belli ediyor. Benimki de seninki gibiydi şükür çıktı hayatımızdan . Narsist manyak oluyor bu insanlar. Hiç canını sıkma küsüyorsa küssün istediğimi yapsın. Sen ne kadar iyi olursan ol o hep bildiği gibi devam edecek.
aynen öyle kavga çıkarması için hiçbir şey yapmamıza gerek yok yeter ki canı kavga istesin. içim çok rahat sabah gerçekten haksızlık yaptıkları için çok üzgündüm ama şu an iyiyim. kvdem de bizde o da nasıl üzüldüğümü gördü terbiyesizlik bu hepimizi ne kadar üzüyor şu an samimiyetsizler dedi ki kvdem kolay kolay hiç kimse hakkında yorum yapmaz. bi de yazık hiç uyumamış ben çok üzüldüm diye.

Doktora sordum ateşin 37 yi geçmesin dedi geçtiği an parol ya da minoset iç dedi çok ilerlemesi durumunda damardan takviye yapılır dedi onun haricinde bol istirahat ılık şeyler tüket dedi umarım çok ağırlaşmadan atlatırız canım geçmiş olsun
Umarım canım yarına iyi bir şekilde uyanalım inşallah 🙏

Bende yıkayıp ütüleyip çanta yapacaktım deli dürter gibi daha erken delirdin mi dedim kendi kendime erken gibi geldi bana canım yapmakta istiyor bilmiyorum 😅
Erken erken yapayım bitsin tüm işim diye düşündüm şimdi bile koltukta iki büklüm ütülemeye çalışıyorum aylar geçtikçe daha zor olcak bence vaktin varsa yap çıksın aradan 😁

Ben de Lierac alayım son 3.5 ay kullanayım diyordum. Biooil-Badger arada Madecassol sürüyorum. Lierac almayayım mı sence?
Ben öyle çok da abartıldığı kadar güzel bir krem olduğunu düşünmüyorum aslında. En güzel yanı sürer sürmez giyinebilirsin nokta kadar bulaşmıyor kıyafete güzel nemlendiriyor . Aramızda 3 gün olan arkadaşım gece yatarken yağlanıp liearac falan sürüp streç filme kendini sarıp yatıyor çatlamayım diye ama çatladı göbeği, benim göbekte yok memede var. Bana sorarsan çok da gerekli değil ☺️

benim bebitoya 28. hafta güncellemesi olarak geceleri uyandırma skilli yüklendi. 2 gündür geceleri yüreğimi ağzıma getiriyor. eskiden nazik nazik vururdu artık dayak atar gibi vuruyor geceleri ksefjfjkl
Deminde beri bana bi vuruyo sarsiliyorum soka girdim🤣🤣 hayirdir kizim ne bu siddet bu celal 🙈 besle buyut danayi tanimasin anayi , simdiden siddet uyguluyo bana sipa😢🤣

Canım geçmiş olsun ben de rahatsızım, sabah işe gittim ama gözümü açamıyorum izin isteyip döndüm tekrar eve. Bolca vitaminli meyve yiyip uzanıyorum. Tavuk suyuna çorba yaptı eşim onu yedim, meyvelerden özellikle nar iyi geliyor bana toparlanmak için onu da Yicem birazdan . Doktora gerek kalmadan atlatırız inşallah
Nar cok yeme , nar ,ananas, hurma bunlar sikintili meyveler.

benim bebitoya 28. hafta güncellemesi olarak geceleri uyandırma skilli yüklendi. 2 gündür geceleri yüreğimi ağzıma getiriyor. eskiden nazik nazik vururdu artık dayak atar gibi vuruyor geceleri ksefjfjkl
Ay ben de cok uyanıyorum ama ne çisten ne hareketinden. oramın buramın agrımasından 29. Hafta yüklemesi bana da sırt agrısı geldi bir de bakalım daha neler görcez. Neyse allhım dermansız dert vermesin 😊😊

Ben öyle çok da abartıldığı kadar güzel bir krem olduğunu düşünmüyorum aslında. En güzel yanı sürer sürmez giyinebilirsin nokta kadar bulaşmıyor kıyafete güzel nemlendiriyor . Aramızda 3 gün olan arkadaşım gece yatarken yağlanıp liearac falan sürüp streç filme kendini sarıp yatıyor çatlamayım diye ama çatladı göbeği, benim göbekte yok memede var. Bana sorarsan çok da gerekli değil ☺️
ben sanırım streç filme kendimi saracak kadar sevmiyorum hayatı kdfjkd

Ay ben de cok uyanıyorum ama ne çisten ne hareketinden. oramın buramın agrımasından 29. Hafta yüklemesi bana da sırt agrısı geldi bir de bakalım daha neler görcez. Neyse allhım dermansız dert vermesin 😊😊
onun için de magnezyum şart herhalde ben magnezyumdan sonra rahat ettim valla

İnanın insan türünün dışında başka bir canlıya bu kadar mesafeli davransak çoktan anlar yerini bilirdi ama maalesef benim kv bilimin ötesinde yeni bir tür, 10 kişiye anlattım hiçbiri anlayamadı şok oldular. Evet eşim yanımda şanslıyım o konuda, kimseyle kötü olmak istemiyorum gelip gitmesin de demiyorum ama normal insanlar gibi olmak istiyorum sadece ya, bu kadar zor olmamalı.
Kusura bakmayın güldüm mesajınıza (yeni bir tür😄) çok tatlısınız☺️☺️ o da anlıyor bence de anlamazlıktan geliyor. Hepsi aynı çünkü ben de elimdekilerden biliyorum. Ya kötü olup anlamalarını sağlıycaz ya da anlasalar da devam edecekler maalesef. Yaptıklarının yarısını görmiycez, yarısını duymıycaz böyle böyle devam edeceğiz yoksa hiç çıkamayız işin içinden 🥴

Erken erken yapayım bitsin tüm işim diye düşündüm şimdi bile koltukta iki büklüm ütülemeye çalışıyorum aylar geçtikçe daha zor olcak bence vaktin varsa yap çıksın aradan 😁
Ay benim kardesimin esi var kuzenim var bi mobilyalari gelsin cok hevesliler yikayip utuleyip yerlestirmeye bu durumu degerlendiricem🤣 nefret ediyorum utuden helede bu halde yapamicam yerlestirmesi i yaparim ama . 😄

X