2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ayy canim nasil sismiss kiyamam yaa nasil dayaniyorsun benim de sismisti ama bu kadar degiil 2 gece uyuyamadim acisindan sonra bol su ictim ama abarttim biraz gece bile kalkip kalkip ictim tabi böyle olunca tuvalete de cok daha sık ciktim su an eskiye döndü ayaklarim rahatladim. Allah sifa versin

Çok su iciyorum ama son günlerde biraz azaltmış olabilirim. Tekrar artirmam lazım demekki. Kışın soğukta su icmekte istemiyor insan.

Evet ,çok iyi yapmışsın . Aklında soru işareti olacağına için rahat eder . Bizi de haberdar et

Evet ,çok iyi yapmışsın . Aklında soru işareti olacağına için rahat eder . Bizi de haberdar et
Az önce aniden bı aydınlanma yaşadım, bugün ayın 10 nuymus ben 12 sine randevu almıştım, yarin sanıyordum 12 sini meğerse saliymis neyse bir gün daha bekleyeceğim mecburen.

Az önce aniden bı aydınlanma yaşadım, bugün ayın 10 nuymus ben 12 sine randevu almıştım, yarin sanıyordum 12 sini meğerse saliymis neyse bir gün daha bekleyeceğim mecburen.
Yaaa neyse bekle bakalım bir gün daha. Tansiyonunu olctugunde kaç çıkıyor artık bir daha 13 çıkmadı değil mi ?

Kızlar bu arada puset almam gerekiyor yoksa çocuğu naylon posette çıkarıp eve goturmem gerekicek bin çeşit puset var oto koltugu ve puset olarak geçiyor bi de bu ikisi aynı şey mi ya beni aydinlatin plizz

Ay ne bileyim doğumlar başladı ya grupta. Herhalde o yüzden bi an önce bebeğim büyüsün telaşına düştüm bugün yine kiloya taktım

Ay ne bileyim doğumlar başladı ya grupta. Herhalde o yüzden bi an önce bebeğim büyüsün telaşına düştüm bugün yine kiloya taktım
Ya benim de rahim ağzı kisalmam vardı . Bende o yüzden takmıştım . Hoş en başından beri kendimden iri bir bebek bekliyordum ama öyle olmadı . O yüzden ben seni çok anlıyorum

Öyle canım bilemiyoruz ki başımıza ne gelecek. Allah korusun çözümsüz dert olmasın yeter ki. Hepimiz bebeğimizi kucağımıza alıp evimize gelelim

Kızlar bu arada puset almam gerekiyor yoksa çocuğu naylon posette çıkarıp eve goturmem gerekicek bin çeşit puset var oto koltugu ve puset olarak geçiyor bi de bu ikisi aynı şey mi ya beni aydinlatin plizz
Çoğu Puseti oto koltuğu gibi arabaya başlayabiliyorsun 13 kg'ye kadar sonrasında oto koltuğu geçmek gerekiyor.
Oto koltuklarının çoğunu puset olarak kullanamıyorsun. Puseti genelde bebek arabasıyla beraber set olarak alıp bebek arabasına tak çıkar da yapabiliyorsun.
Oto koltuğa illaki geçmek gerekiyor güvenlik açısından bir de araştırtıklarıma göre bazı o da koltuklar 0-36 kg arası oluyor bu kadar büyük kilo aralığı olan oto koltuklarının güvenilirliği biraz şüpheliymiş. Vs vs

Henüz otokoltuk almadım ben, Puseti de bebek arabasıyla beraber almıştık

Ya puseti arabaya takmayacaksan zor oluyor onu elde taşıması ağır yani. Benim kızımdan kalma (bi tek o kaldı ) portbebem var krafttan almıştım deri çanta yani içine çocuğu yatırıyorsun fermuarını çekiyorsun bi tek yüzü meydanda kalıyo onunda üstünde siperlipğ var çok korunaklı yani ilk etapta onu kullanırız sonra ana kucağına koyarız diye düşündüm ama arabasına takmadan taşıyamam ben mesela sağa sola yalpalanıyorum taşıycam diye ağır geliyo

Yaaa neyse bekle bakalım bir gün daha. Tansiyonunu olctugunde kaç çıkıyor artık bir daha 13 çıkmadı değil mi ?
Hayır bı gece 13 e yükseldi sadece, çok dengesiz tansiyonum şuan, bı 12/8 çıkıyor bı 10/8 çıkıyor bı 9/6 çıkıyor. Ama genel olarak küçük tansiyonum yüksek çıkıyor. Benim normalim 10/6 aslında

Bu haftalar artık olur o kadar da dedi doktor benim de seninki gibi şu an sen gene de test vs ne gerekiyorsa diye sor canım için rahatlasin yarın
Davul gibi ayaklarla gezicez yani neyse sağlık sorunu olusturmasin da gerisi önemli değil. Benim bariz bı fark yok ama sol biraz daha şiş gibi geliyor, ikisi farklı olunca ne oluyormuş

Kizlar gece sancim basladi gecer diye bekledim yok gecmiyo esime dedim sure tut ne kadar surede giriyo baktik 10 dk sanci arasi. Gece saat 3 hemen duşa girdim neyseki sicak suda kesildi sancilar Cok korktum gercek sanci diye
Geçmiş olsun canım, aslında sıcak su doğumu kolaylastirirmis, suda doğum yapanlar da sıcak su havuzuna giriyormuş ama neyseki seninki gerçek doğum sancısı değilmiş çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…