2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Öğretmenim eşime böyle söylemişler bide ilçe milli eğitime sormak lazım. Heyet raporu alıp seneyi de kapatmayı düşünüyorum

Ye ye afiyet şeker olsun Doktora bir görün istersen . İnfluenza çok yaygın deniyor .
Ben de ilk anda covid sandım ama o influenzanin yanında masum kalıyor, bizimki büyük olasılıkla influenza zaten. Yarın sabahtan kendi doktoruma randevu almistim, idrarda protein baktircam, onun haricinde influenza testi ve crp de bakmasını isticem. Tansiyon ve bu ayaklarimdaki ödem beni korkuttu fena halde, onun için gidecektim, gitmisken gribal enfeksiyon için de degerlendirsin

Kızlar şu ayaklarıma baksanıza, gram ödem yoktu bende. Ne olduysa tansiyonumun 13 e çıktığı gece oldu. Önceki gün ayağıma olan büyük numara ayakkabılar ertesi gün girmedi bile. İlk hamileliğimde de son hafta ödem olmuştu 2 numara büyümüştü ayaklarım ama onda böyle patlayacak gibi sismemisti sanki, ya da ben unuttum. Ama tedirgin oldum, umarım yarın temiz çıkar tahliller.

Eklentiler

• IMG20231210171617.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 90
Çok şişmiş bunun için gittin mi doktora

İştahım kapanmadı Allah'tan yiyorum ama boğaz ağrısı fena, sanırım antibiyotik şart olacak gibi.
Bal karabiber limon denesene cnm benim boğazıma iyi geldi, ballı limonlu su ballı süt de iyi geldi, öksürük varsa doktoruna sorup grintuss başlayabilirsin

Bal karabiber limon denesene cnm benim boğazıma iyi geldi, ballı limonlu su ballı süt de iyi geldi, öksürük varsa doktoruna sorup grintuss başlayabilirsin
Boğazım için ılık şeyler yapıp içiyorum ama baya enfeksiyon var gibi sanki, çalı gibi batıyor, öksürük yoktu ama akşama doğru başladı, evde prospan var bebekler de kullanabilir bitkisel ama doktora sormadan içmek istemedim yine de,yarin sorucam bakalım. Allah'tan annem gelmiş, tüm gün kalkmadan yattım bugün

Benim bebegin başı aşağıda ama son bi hafta on gündür nefes darligi çekiyorum ya neden ki bilemiyorum doktor olacak o kadar normal dedi ama uyurken baya artık darlanıyorum sabahı sabah ediyorum

Benim bebegin başı aşağıda ama son bi hafta on gündür nefes darligi çekiyorum ya neden ki bilemiyorum doktor olacak o kadar normal dedi ama uyurken baya artık darlanıyorum sabahı sabah ediyorum
Aynı ben, hatta sadece uyurken değil her an öyleyim, ortamdaki tüm oksijeni çekiyorum ama yetmiyormuş gibi geliyor. Yemek yerken bile nefes nefese kaliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…