2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar bebeğiniz uyanıkken ne yapıyorsunuz onunla? Hani emziriyorum oyuncağı var onunla oynuyor konuşuyorum bacagiyla elleriyle müzik açıp dans hareket ettirmeye çalışıyorum da ben sıkıldım artık bebekte sıkılacak az kaldı

Boşver daha iyi, biraz daha büyüsün babası seni istiyor deyip çocuğu onun oyalamasını istersin bebeğin tüm ihtiyaçlarını tek başına gidermek çok zor bence
Benim esim aslinda ben kadar bakiyor.tam yari yariya gibi gunu boluyoruz yarisi onda yarisi bende.ama benimki babayla daha bir ilgili gibi sanki..kiskaniyorum hafiften

Tum tuslara bastim..suan favorisi bu.oyun halisinin halisini cikardim kalan kismi reflu yataginin kenarindan koydum.butun gun boyle takiliyor.uyuyor uyaniyor onun disinda sohbet ediyorum.kartlarla oynuyorum.biseyler anlatiyorum falan..

Eklentiler

• IMG_20240711_142357.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar bugün süt diyetinin 14.gunuydu. kakada mukus devam ediyor hiç bir değişiklik olmadı. Doktoru aradim, alerji testi yaptırın alerji bölümüne gidin dedi. Yaptırmayı düşünmüyorum.
Umarım canı yanmiyordur.
Relactaz a başladım inşallah o iyi gelir. Kaka düzelir.

Yok ya agzina aliyor 3 kere cekiyor bagiriyor.akişla alakali bence.

Balkona çıkarıp dedikoduları aktarıyorum 2 gündür bir de evin eşyalarını gösteriyorum çünkü sıkıldım ben de

Bende de tam boyle ilerliyor surec.sut cogaldi takviye ictigi mama azaldi.az once mememi emdi sonra mama verdim 35 lik icti..almadi baska.hickirdi sonrada.doydu demekki.

Ben şarkılar uyduruyorum onları söylüyorum. Mozart felan açınca ağlıyor hemen dudak büzüyo evi geziyoruz, cingirakla biraz oyaliyorum, sohbet ediyorum , bir tane kitabı var onu okuyoruz.

Tum tuslara bastim..suan favorisi bu.oyun halisinin halisini cikardim kalan kismi reflu yataginin kenarindan koydum.butun gun boyle takiliyor.uyuyor uyaniyor onun disinda sohbet ediyorum.kartlarla oynuyorum.biseyler anlatiyorum falan..
Ama coook tatliibizimki oyun halisinda maksimum yarim saat duruyo sonra iste konuşuyorum da konuş konuş nereye kadar 70 küsür gündür yalan bitti

Balkona çıkarıp dedikoduları aktarıyorum 2 gündür bir de evin eşyalarını gösteriyorum çünkü sıkıldım ben de
Sende bendensin hatta ona gelmeyecek şekilde oturup bi sigara içiyorum
kızlar 3 gundur mutfakta beraberiz çok ilgisini çekti her şey renkli ya bulasik makinesini bosaltirien tek tek gösteriyorum neyin ne olduğunu yerlerini falan disardan bakan deli zanneder
Ben şarkılar uyduruyorum onları söylüyorum. Mozart felan açınca ağlıyor hemen dudak büzüyo evi geziyoruz, cingirakla biraz oyaliyorum, sohbet ediyorum , bir tane kitabı var onu okuyoruz.
Bizimkine geçen arabesk açtım aynısını yaptı hatta ağladı dedim oğlum anlıyon mu neyin aşk acısı bu daha kız mı gördün de ömründe diyorum bende geri kalan aynı şeyleri yapıyoruz kitap hariç ben sıkıldım yada kitaba sans vermem lazım sanırım şuan bi farklı senin yazdığın

Canım 20 gün yapmak lazımmış süt diyetini dün doktor öyle dedi bana.Relactaz damlayı bende bugün deniycem sen kaç damla veriyorsun emzirme öncesi değil mi

Bende de tam boyle ilerliyor surec.sut cogaldi takviye ictigi mama azaldi.az once mememi emdi sonra mama verdim 35 lik icti..almadi baska.hickirdi sonrada.doydu demekki.
Demekki sütümüz yetmeye başladı canım bu çok güzel bir şey benimkide her doyum sonrası hıçkırıyor

Canım 20 gün yapmak lazımmış süt diyetini dün doktor öyle dedi bana.Relactaz damlayı bende bugün deniycem sen kaç damla veriyorsun emzirme öncesi değil mi
Doktor devam etme diyete dedi. Bn emzirme arası 8 damla veriyorum. Biraz emip ara veriyor sonra devam ediyor. Dün gece basladik. Günde max 8 defa verilebiliyor.

Size emzirme öncesi mi dedi doktor. Ben pek hatırlayamadım. Emzirme arası verdim. Doktor öyle dediyse ben de emzirme öncesi vereyim.

Ay çok sevindim canım ben de öyle dikkat ederim senin yaptığın gibi. Darısı tamamen bırakmaya olsun mamayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…