2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Yeni doğdugu zaman annem demişti ki bir memeyi diğerinden daha çok sever bebekler daha aktif emerler, senin de öyle olmuştur belki. Benim sağ göğüs ucum sola göre daha çıkıntılı oldu. Ben de solu verirken desteklemem gerekiyor memeyi bıraktığım anda çıkartıyor ağzından araniyor

Yaa benimkide hic tummy time olayini sevmiyor.oyle yatirinca kiyamet kopuyor.ben kanepeye uzanip onuda koynuma yatiriyorum bazen.tek kabul ettigi tummy time o.
Benimki de aksine eğer koynuma doğru yatiriyorsam sürekli bir mizirdanma. Öyle tutacaksam eğer sürekli gezdirmem gerekiyor ve o durumda oturuyorsam asla yüzüme bakmıyor sağa sola bakıyor. Geçen oğlum bana da baksana dedim biraz gecti bana baktı ve suratıma gaz çıkarttı

Bana 7 yaşındaki kuzenim karnında bir bebek daha mı var demişti

Benimki iki gundur babasiyla ask yasiyor.ona sesleniyor.kahkahalar atiyor falan...sanirim ben bastan kaybettim

Benimki sanirim sutun az olusunu yada fiskirmadan cikmasini sevmiyor.solda cunku saga gore.hem sut az hemde delikler daha tam sutu veremedi.meme.ucum yaradan sonra koyu bir renk aldi.deliklerin tam sut fiskirtmasi zaman alacak sanirim.sutu degisik fiskirtiyor deliklerden.

Yaa benimkide hic tummy time olayini sevmiyor.oyle yatirinca kiyamet kopuyor.ben kanepeye uzanip onuda koynuma yatiriyorum bazen.tek kabul ettigi tummy time o.
Allah allah niye sevmiyo acaba bizimki de yatiyo hiç kipirdayacak hali yok

Birde kizlar sabah sol mememi tutmadi sagi bi 5 dk emdi. Sonrasinda soldan 40 sagdan 40 sut sagdim.

Powerpump ve surekli sagmak kesinlikle ise yaradi.

Hadi ya.. ben yeni başladım ya hahaha doğru vücut alışıyordur. Bu arada uyku hâliyle alakasız bi mesaja alıntı yapmışım yeni fark ettim

Benim de öyleydi canım yazmıştım hatta ben de sol acıyor diye sağı daha çok verdim hep sonra bi baktım solda süt baya azaldı artık akmamaya başladı o zaman solu daha çok vermeye çalıştım başta ağladı istemedi ama aç olduğu için mecburen aldı, emdikçe de süt eski haline geldi şükür

Benimki iki gundur babasiyla ask yasiyor.ona sesleniyor.kahkahalar atiyor falan...sanirim ben bastan kaybettim
Seninki kız olunca babaya tabii bizimki erkek olunca benimle konuşma çabasında emzircem agulayip gülmekten memeye gelmiyor ama modlarimiz var işte eğer koltukta otururken göğsüme yaslarsam işler değişiyor

Aa evet iyilesmediyse dediğin gibi tazyike alıştıysa istemeyebilir

Aktara gidip kızacağım şimdi neyse en azından başka bişey içmemişim rezene yine fayda etmiştir heralde teşekkürler canım
En azından uykusuna fayda etmesi lazımdı ne demek canım, bir de kimyonu iç gaz için faydasını görürsün

Bizimki de 2850 doğdu 2500'a kadar düşmüştü o zamanlar eline almaya korkuyor insan gerçekten :) aay ben hiç öyle çalışmalar yapmadım bir tek boynunu tutabilsin diye yüzüstü yatırdık genelde
Kaç kilo oldu kuzucuk? Aynı aylarında doğanlardan küçük diye üzülüyorum ben
Benim doktorum 10 gün sonra dedi ama ben korkumdan 1 aya kadar takamadım doğum öncesi kiloma 4.5 kg kaldı sanki 3 kilosu göbekte

Seninki kız olunca babaya tabii bizimki erkek olunca benimle konuşma çabasında emzircem agulayip gülmekten memeye gelmiyor ama modlarimiz var işte eğer koltukta otururken göğsüme yaslarsam işler değişiyor
Memedeki cilveleri utanır gibi kafayı koltuk altımıza sokmalari çok tatlı be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…