2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ayyy o ihhh ihhh sesinden bıktım bizimki hala diyo ya

Dün gece bizim de çok kötüydü canım bi de aşı oldu ya aslında ateşi çıkmadı ama o kadar çok ağladı ki belki de ağrısı vardır diye calpol verdim zorla uyudu ne memede sustu ne mama içince sustu ınga ınga diye çok ağladı bugün daha iyi gibi ama geceleri tozutuyor benimki

Ben anakucağına koyup koşa koşa temel ihtiyaçlarımı karşılıyorum anca tuvalet yemek gibi malum uyurken bana yapışık oluyo. Abisi ilgileniyor konuşuyor gezdiriyor oynatıyor 2. Çocuk yapacaksanız yaş farkı olsun hatta mümkünse 10 yaş falan başka türlü çok zor

Yok valla onca emek...kaptirmam kocamabenim pek sansim yok.simdiden iliskileri baska bir boyuta gecti
Kız benimki de öyle, eşim eve çok geç geliyor bebeği 1-2 saat ancak görüyor ona rağmen ona nasıl hayran hayran bakıyor sesli gülüyor, beni sadece meme olarak görüyor

Benim 10 yaşındaki kızım elim ayagım onda duruyor kesinlikle yaş farkı önemli yoksa tuvalete bile gidemeyiz

Benim 10 yaşındaki kızım elim ayagım onda duruyor kesinlikle yaş farkı önemli yoksa tuvalete bile gidemeyiz
Aynen canım ya inanır mısın sabah kucağımda bebekle girdim tuvalete, koyunca ağlıyor çünkü altıma yapacaktım. Oğlum uyuyordu uyandırmayayım dedim sonra sese uyandı geldi anne napıyosun diyo dedim tam zamanında geldin al kardeşini gezdir

İlk kızımda bende çok beraber girdim tuvalete banyonun önüne koyup banyo yaptım ama bunda çok şükür kızım var beni öyle ayakta görünce üzülüyor yardım ediyor sonra da kardeşiyle konuşuyor sen neden anneni yoruyorsun olmaz öyle diye

Aynısı tamamen

Çocuk kucağımda zor uyuttum kahkaha atıyorum şu an titriyo bebem hahaha

Ayyy o ihhh ihhh sesinden bıktım bizimki hala diyo ya
Derdi ney acaba bunların
Oy kıyamam aşının da eklenmesi kötü olmuş. Bizim kudurukluğumuz gündüzleri malesef. Gece uyuyan çocuk babayı severmiş ya benimki babasına aşık falan olmalı

10 yıl sonra ikinciyi yapmaya ikna ettiniz beni C Chen31 gerçi 38-39 yaşımda olucam o zaman bilemedim sabrım yeter mi

10 yıl sonra ikinciyi yapmaya ikna ettiniz beni C Chen31 gerçi 38-39 yaşımda olucam o zaman bilemedim sabrım yeter mi
40 geçmedikten sonra sabrın yeter ben 36 yaşındayım sabrediyorum bal olması baskın geliyor uyumasa deliriyorum uyurken özlüyorum resmini açıp seviyorum başka odada yoksa sese uyanır

Buzdolabındaki magnetleri ezberledi artik duvardaki puzzle'i versem gözü kapalı yapacak öyle bir inceledi evin her köşesini yeniden keşfediyoruz kendimce dekorasyon fikirleri üretiyorum artık aay şuraya şöyle mi yapsaydik diye evimi bu kadar incemelemedim hiç herhalde aynaya bakıyoruz bir tur orada konuşuyoruz sonra balkonda sıcakta ter döküyoruz en son yatırıyorum başlıyor ağlamaya emzik veriyorum ağlamaya devam emziği bı sağ sol yapıyorum fark ediyor çekmeye başlıyor hemen cak cuk sonra da bakisiyoruz anakucaginda

Tecrübeli birinden bunu duymak güzel eşim arası az yaş olsun diyor da kaldiramam gibi geliyor birinin laf anlayan büyük çocuk olması lazım

Demek ki herkes aynıymış dört gözle bekliyorum valla büyüsün de konuşsun evde koştursun

Keşke benimkide emzik alsa bazen karnı tokken uyutmak için veriyorum kucagımda gözü kapanır kapanmaz atıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…