2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kız kocaman çocuğu napican ne güzel küçük tatlı dert etme

Aynıyız sağ emiyor solu da Sağıyorum

Aynen sanki tüm o fazla kilolar göbüşte birikmiş pilatese de başladım bilmiyorum göreceğiz

Benimki iki gundur babasiyla ask yasiyor.ona sesleniyor.kahkahalar atiyor falan...sanirim ben bastan kaybettim
Boşver daha iyi, biraz daha büyüsün babası seni istiyor deyip çocuğu onun oyalamasını istersin bebeğin tüm ihtiyaçlarını tek başına gidermek çok zor bence

Canım sütün yettiğini mamayı azaltabileceğini nasıl anladın? melegim can ben de günde 7-8 öğün veriyorum
Canım baktım gögüslerim sızlamaya başladı emerken yutma sesleri geliyor arkasına mama veriyorum istemeyerek yemeye başladı sonra kusuyor hep önce 120 verirdim sütüm azken isteye isteye yerdi şimdi 90 lık yetiyor sütümü sıkıyorum bembeyaz akıyor ve her delikten önce iki delikten zor çıkardı. 7 yi 5 e düşürdüm çok şükür mesela öglen mama yediriyorum yatıyor uyanınca süt doluyor emziriyorum gece de mama veriyorum yatıyor sabaha dogru mama yerine yine emziriyorum doyuyor böylece bu arada 2 mama yerine emziriyorum ve sütüm çogaldıkça mamayı begenmemeye başladı genc-anne sende sormuşsun canım

Canım ben ilk iki bebegimde yaşadım o durumu sagı emerlerdi solu hiç istemezlerdi ikiside solu 3 aya kadar zor emdi 2 yaşına kadar emzirdim hep sagı emdiler sol küçüldü gitti sütte kalmamıştı kimisi ordaki sütün tadı acıdır belki dedi ama ben solu verirken hep zorlanordım sag kolayıma giderdi onu daha çok verirdim ondan da olabilir ama bu bebek her ikisinide emiyor mecbur

3. Ay kontrolüne henüz gitmedik 2. Ay kontrolunde 5680di canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…