2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Balkona çıkarıp dedikoduları aktarıyorum 2 gündür😂 bir de evin eşyalarını gösteriyorum çünkü sıkıldım ben de😃😃
Ben de yapılacak her şeyi tüketince eee napcaz şimdi sen bana ben sana mı bakcaz diyorum esniyo ağlamaya başlıyo uykusu gelmiş oluyo allahtan 😂😂😂

kubiskubiskubis kubiskubiskubis C Chen31 kızlar benim bebe çıldırdı. Uyudu yatırdım yarım saat sonra bi çığlıkla uyandı asla susmadı normalde bi şeyler dikkatini çeker tuttuğum pozisyonu değiştirince ağlaması durur yok durmadı aralıksız 10-15 dk kadar ağladı aç değildi en son meme verdim sakinledi gözlerini kapattı gaz mı acaba dedim ama bu süreçte hiç gaz çıkarmadan geri sakinledi. Kucağımda uyurken de böyle inledi dudaklarını büzdü ıh ıh dedi bi şeyden korkmuş gibi. Ne atakmış ya

Çok az kilo almış ya, 24 nisanda doğdu; 3.800 doğdu şimdi 5.700 kilosu :KK43:
Canım bence gayet normal kilosu. Maşallah güzel almış.. 1. Ayda kaç , 2. Ayda kaç kilo aldı bilmiyorum ama her ay başına 1 kilo düşmüş. Ki ayda 1 kilo alan bebek gayet yeterli ve güzel besleniyor demektir.
Mesela benim bebeğim ilk ay 1 kilo aldı, ikinci ay sadece 650 gram aldı aradaki düşüşü gördün mü. 26 nisan doğumlu oğluşum ve 2600 doğdu 🙈 boyu kaç mesela uzuyor mu

Demekki sütümüz yetmeye başladı canım bu çok güzel bir şey benimkide her doyum sonrası hıçkırıyor 🥰🥰
Ben bide hıçkırıyor diye bir emziriyorum, kusmasin diye de evi kucağımda 5-6 tür gezdiriyorum gazı iyice çıkınca ne yapmak istiyorsa onu yapıyoruz 😅

Canım bence gayet normal kilosu. Maşallah güzel almış.. 1. Ayda kaç , 2. Ayda kaç kilo aldı bilmiyorum ama her ay başına 1 kilo düşmüş. Ki ayda 1 kilo alan bebek gayet yeterli ve güzel besleniyor demektir.
Mesela benim bebeğim ilk ay 1 kilo aldı, ikinci ay sadece 650 gram aldı aradaki düşüşü gördün mü. 26 nisan doğumlu oğluşum ve 2600 doğdu 🙈 boyu kaç mesela uzuyor mu
Boyu 60 cm canım ❤️

Ben bide hıçkırıyor diye bir emziriyorum, kusmasin diye de evi kucağımda 5-6 tür gezdiriyorum gazı iyice çıkınca ne yapmak istiyorsa onu yapıyoruz 😅
Evet canım hıçkırınca kusuyorlar hemen bende hıçkırıgı geçsin diye emziriyorum iki yutunca geçiyor zaten yoksa çok sinirleniyor 😂😂

Allah aşkına bu atak haftası geçince normale döndü mü bebeleriniz.?
Bu ne yani amaçsızca ağlamalar yalandan 5 dk uyuyup geri uyanmalar.
Beni bitirdi belim kopuyor hep kucakta bir de oturmadan ayakta durcam ne değişiyorsa anlamadım 🥺😔
Dün bende hiç oturmadan ayakta tuttum oturdugum an basıyor çıglıgı atıyor kendini gece 12.30 du öldüm artık

Cnm süt diyetinde nelere dikkat ettin neler yedin ? Bugün bende başladim
Ben süt Süt ürünü hiç birini yemedim.
Sabah haşlanmış yumurta domates Salatalık zeytin o şekilde tükettim. Tereyağı vs kendi yediklerimi hep ayırdım. Dışarıda yersem de hep sordum. Tatlı cnm istedi sutsuz ıslak kek yaptım. Kuru pasta vs tuketmedim peyniralti suyu olabilir diye. Yas pasta vs yemedim. Sebze yemekleri et yemekleri zaten süt urunsuz yaptığım için sıkıntı olmadı. Ama misafirlikte sıkıntı oluyor yiyecek birsey bulmak zor.

Ben süt Süt ürünü hiç birini yemedim.
Sabah haşlanmış yumurta domates Salatalık zeytin o şekilde tükettim. Tereyağı vs kendi yediklerimi hep ayırdım. Dışarıda yersem de hep sordum. Tatlı cnm istedi sutsuz ıslak kek yaptım. Kuru pasta vs tuketmedim peyniralti suyu olabilir diye. Yas pasta vs yemedim. Sebze yemekleri et yemekleri zaten süt urunsuz yaptığım için sıkıntı olmadı. Ama misafirlikte sıkıntı oluyor yiyecek birsey bulmak zor.
Sizinde kaka sadece mukuslu değil mi ? Egzama kakada kan düşük kilo alimi vs başka belirti var mi ?

X