2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
bizim de gece uyanmalarimiz full gazdan ya, koca insan gibi cikariyo tam rahatlar diyorum ama yetmiyor bizden once anne olanlari okudum hep dun, 3-4 ayda kurtulduk yazmislar, insallah 3 ayda gecer bizimde
Benim baya azaldı gibiydi tekrardan daha kötü bi sekilde artti evet koca insan gibi çıkarıyor ama bitmek bilmiyor insallah geçer çok zor böyle de şimdi bizimki diş kaşıyo tükürük salgısı arttı heralde diş şeyi de başladı ya yavaştan kaşınıyor sanirjm

Bencede uzun uyuyup uyanınca bi dene bakalım ne kadar içecek sadece mamayı. Ona göre anlarsın senden tahmini kaç cc süt çekiyor. Bide her ağladığında emzirmek daha çok gaz yapıyor gaz yaptıkça memeyi atıyor ağladıkça meme veriyorsun döngüye giriyor

Ya bu bebek 10 dakika içinde 10 kere gaz çıkartıyor yine rahatlamiyo birde yemiyorum gaz yapan şey delirmemek elde değil gaz yapamadigi için uyanmis
Bu bence bebekte olan bi durum ya senin yeme içmenle çok alakalı olmuyor artık. Dün doktor karnını elleyip herşeyi de ama gazlı deme dedi. Bende herşeyi yiyorum gaz sıkıntısı yaşıyoruz dönemsel ama sürekli değil

canim sagmak yarayi ilerletmiyo, yara zaten yanlis emzirmeden dolayi duzelmiyo, tam duzgun damagina oturtmayinca bebek oluyor dedi ebe, cok buyuk kanli yariklar vardi bende de, 3 saatte bir sagmaya gecmistim , sık sagmama ragmen iyilesti
İnanır mısın sadece bir kez yanlış tuttu yeni doğduğu zamanlar sanki bıçakla kestiler acayip bi yara oldu sonrakilerde hep dikkatli emzirdim doğru tutturdum ama o zamanki yara hala tam iyileşmedi.
Sağarken vakumluyor ya korkuyorum kanatacak yine diye ne güzel senin iyileşmiş darısı başıma

Diş için çok erken canım bizimkininde salgısı çok arttı agzından sular seller akıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…