2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Bizde de vardı kakasını yaparken zorlamış makat çatlağı olmuş krem verdi doktor onu kullanıyoruz ama mutlaka doktora yolla kakanın fotoğrafını
İnternete yazdığımda o kadar farklı şeyler çıktı ki senin dediğin gibi makat çatlağı, banyoda su yuttuysa bilmemne bakterinin, alerji vs vs tamam yolliyim

Ayy çok erken hiç iyi degil ya çabuk çürüyor dişler benimkininde aşırı akıyor salyası
Evet canım oğlumun hep çürüdü ki ben hiç paketli gıda yedirmedim, asitli içecek falan içirmedim şekerden uzak tuttum ve dişi çıktığı günden beri hep fırçaladım parmak fırçalarla ona rağmen 2.5 yaşında çürüdü 😢

Evet canım oğlumun hep çürüdü ki ben hiç paketli gıda yedirmedim, asitli içecek falan içirmedim şekerden uzak tuttum ve dişi çıktığı günden beri hep fırçaladım parmak fırçalarla ona rağmen 2.5 yaşında çürüdü 😢
Antibiyotik çok kullandı mi yada ağzından çıkarıp kaşığı ağzına verdin mi 🙈

Kizceler su eller serbest sarjli sagma makinalarindan alan varmi? Ben siparis verdim bi umut ama insallah iyidir.boyle bu sekilde makina basinda hayatim gecip gidiyor🤣🤣🤣

Merhaba bebegim 38 gunluk
Dun gece 2 de uyandigimda sol gogsumun sol tarafi cok aciyordu usudum sonra terledim derken acile gittim
Atesim dusmustu.
Acil doktoru mastit dedi ve antibiyotik verdi
Bir parol ictim sadece su an acimadan emzirebiliyorum daha iyiyim ama oraya dokununca yine bir sizi aci agri var .
Boyle bir surec Basina gelen var mi veya bilgisi olan?
Antibiyotiksiz gecme ihtimali var mi? Kullanmasam daha mi kotu olur yoksa sadece hafif bir sut tikanikligi ise emzire emzire gecer mi kendiliginden acaba 🙏
Ben de yaşıyorum bugün doktorumla görüştüm antibiyotik önermedi.
Çözümü ilaçla pek olmuyor maalesef
ben 1 aydır çekiyorum ara ara sakinliyor. Sıcak duş, masaj ve bol emzirme rahatlatıyor bir de ters emzirme. Kanalların tamamen boşalması için farklı pozisyonlarda emzir.

Sürekli emzir acısa da başka çözümü olmuyor. Doğumdan beter acısı var gerçekten.

Cevap vermiş süt ürünleri yeme dedi.. birde ateş kusma iştahsızlık varsa gel kaka tahlili yapalım yazmış 🥲 artık ne yicem kara kara dusunuyorum😅🤣🤣
Geçmiş olsun cnm. Ben de yemiyorum ama çok zor oluyor, tereyağı yoğurt hep sıkıntı. Haşlanmış yumurta yemekten bıktım resmen. Dün pilavı zeytinyağıyla yaptım. Yarın misafirlerim gelecek yaptıklarımı ben yiyemicem saka gibi bu diyet. Neyse sağlıkları iyi olsun tek biz bir süre tüketmeyin süt ve süt ürünü

Geçmiş olsun cnm. Ben de yemiyorum ama çok zor oluyor, tereyağı yoğurt hep sıkıntı. Haşlanmış yumurta yemekten bıktım resmen. Dün pilavı zeytinyağıyla yaptım. Yarın misafirlerim gelecek yaptıklarımı ben yiyemicem saka gibi bu diyet. Neyse sağlıkları iyi olsun tek biz bir süre tüketmeyin süt ve süt ürünü
Sende ne belirtiler olmuştu 🥲 sağol canım bu arada
Ben pilavı normal sıvıyag ile seviyorum🙈 çok şükür tereyagsiz sevmem bi ise yaradı 🙈ama bu sıcaklarda dondurma kahvaltida peynir tereyag yemeden zor olacak

Benim baya azaldı gibiydi tekrardan daha kötü bi sekilde artti😔 evet koca insan gibi çıkarıyor ama bitmek bilmiyor🥲 insallah geçer çok zor böyle de şimdi bizimki diş kaşıyo tükürük salgısı arttı heralde diş şeyi de başladı ya 🥲 yavaştan kaşınıyor sanirjm
gaz bitecek ve diş macerasi basliycak galiba, hangisi daha kotu deneyimli anneler soylesin😁

Sende ne belirtiler olmuştu 🥲 sağol canım bu arada
Ben pilavı normal sıvıyag ile seviyorum🙈 çok şükür tereyagsiz sevmem bi ise yaradı 🙈ama bu sıcaklarda dondurma kahvaltida peynir tereyag yemeden zor olacak
Kakası ip ip fotosunu doktora gösterdim süt diyeti dedi.
Çok şey zorluyor malesef. Haftasonu doğum gününe katıldım. Tabakta tuzlu bir kurabiye yedim sonra sordum ki yoğurt varmis içinde.

Kakası ip ip fotosunu doktora gösterdim süt diyeti dedi.
Çok şey zorluyor malesef. Haftasonu doğum gününe katıldım. Tabakta tuzlu bir kurabiye yedim sonra sordum ki yoğurt varmis içinde.
Bende yemiyorum süt ve süt ürünleri kuzum çok zor herşeyde süt var peynir yoğurt gerçekten delirmelik
Allah sabır versin bizede mayıs annelerinin bebislerinde de süt alerjisi çok demek ki😔 ahh ahh puding yapacaktim artık eşim yer 🥲

X