2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    224
Antibiyotik çok kullandı mi yada ağzından çıkarıp kaşığı ağzına verdin mi 🙈
Yok kuzum ben titizimdir o konuda kaşık çatal havlu vs hep ayrıdır, kıyafetlerini bile hala ayrı yıkıyorum bebek deterjanı ile yaşı 7 olmasına rağmen 😂
Antibiyotik okula başladıktan sonra çok kullandı ama dişleri öncesinde çürüdü. Doktorlar gece beslenmesine bağladılar ama kimisi de anne sütü diş çürütmez diyor bilemedim. 26 ay gece gündüz emzirdim, gece 2 saatte bir emerdi.

Yok kuzum ben titizimdir o konuda kaşık çatal havlu vs hep ayrıdır, kıyafetlerini bile hala ayrı yıkıyorum bebek deterjanı ile yaşı 7 olmasına rağmen 😂
Antibiyotik okula başladıktan sonra çok kullandı ama dişleri öncesinde çürüdü. Doktorlar gece beslenmesine bağladılar ama kimisi de anne sütü diş çürütmez diyor bilemedim. 26 ay gece gündüz emzirdim, gece 2 saatte bir emerdi.
Kız 26 ay 2 saate bir nasıl dayandın 🙈 oyyy oyyy daha 2.aydayim pilim bitti 🥲
Anladim canım Allah allah.. Anne sütü dilde bile beyaz pamukcuk bırakıyor dişe de demek ki etkisi oluyo 🥲

Valla benim öyle bir sabrım yok 6 aydan sonra ek gıdayla birlikte max 1 sene sonra gece sadece oluru yok çünkü emzirdim doydu mu derdinden bıktım resmen süt azaldı mı aman kanal mı tıkandı yok pompayla sağ seninki iyi sanırmış valla

Sende bi değişim oldu mu peki bende 2 hafta yemiyim bakalım değişecek mi bir şeyler yazarim
Sadece anne sütüne geçtik süt ürünlerini bıraktım düzenli duş düzenli temiz havaya başladık sağımla sütümü arttırdım hepsi aynı zamana geldi hangisi yaradı bilmiyorum ki kaka yaptığı günler gayet iyiyiz kala ya da gaz varsa sıkıntı , kakasında çok nadir kan oluyor o da mikroskopla bakmak lazım ben baya inceliyorum

Kizceler su eller serbest sarjli sagma makinalarindan alan varmi? Ben siparis verdim bi umut ama insallah iyidir.boyle bu sekilde makina basinda hayatim gecip gidiyor🤣🤣🤣
Yani kabloya bağlı değilsin o yönden güzel eğilmen lazım ama yinede sağarken performansı iyi baby mom markadakinin 10 dk yapıyorum artık 5-5 dk 60 ml i geçik çıkartıyor emzirmeden sonra ben sevdim yani bir odaya bağlı değilim em azından

Kizlar bebegimin kakasi normal ama ara ara icinde kucuk nokta seklinde yesil renk oluyo salatalik ve avokado yedigim gunler oldu acaba etkiler mi onlar? Yoksa sacma mi sute karisip yesil nokta yapmasi😂

Sutu az olan anneler, tek tek etiketleyemedim sizi..
Powerpump yontemi uygulayin.gecen yazmistim. Her sabah
20 dk sagim 10 dk mola 10 dk sagim 10 dk mola ve 10 dk sagim.toplam.1 saat ayirmak gerekiyor.onun disinda da ben emme sonrasi sagim yaptim hep 10 15 dk kdr.sutum artti.birde burda yoreselmis, koruk suyu iciyorum(uzum ozu imis) oda bende baya sut yapti sanirim.
Koruk suyunu nerden bulabiliriz canım

Kizlar bebegimin kakasi normal ama ara ara icinde kucuk nokta seklinde yesil renk oluyo salatalik ve avokado yedigim gunler oldu acaba etkiler mi onlar? Yoksa sacma mi sute karisip yesil nokta yapmasi😂
Allah seni napmasin🤣🤣 bagirsaginda biraz kaldığı için bebegin yeşil renk

Bu eller serbest sağım makineleri kullanışlı gibi duruyor, ilk kez kullandım. Modlarını vs tam anlayamadım ama en azından iş yapılabilir, bebişle ilgilenebilinir. Bi de nispeten daha az acı hissettim ve 10 CC fazla çıkardı sanki 🥲

Kizlar birsey danisacagim.bebeniz kac dk emiyor.simdi sut artti ok ama bebem en fazla 5 dk emiyor.cuk cuk cuk sonra agliyor.ama mama yapiyorum ustune ondanda cok icmiyor.kalan sagdim 45 cikti.niye icmiyor anlamiyorum.doydumu acaba diyorum.o kdr surede doyarmi ya..en baslarda 15 dk 15 dk emziriyroduk simdi kac dk olmali acaba 3 aylik bebe icin?

X