Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Eşinden memnunsan değer canım benim.
Bir süre sonra ailen kök salacak ve emin olalim bu sorunlarimiz geride kalacak inşallah.

Ben tamam diyorum sonra istediğim her şeyi yapıyorum böyle bir yol buldum görmezden gel en büyük tavsiyem terapi gibi gelecek olan o valla ben uyguluyorum ruh sağlığım düzeldi

Canım o zaman doktorunu değiştir direk ilerleyen dönemlerde napcaksın. Bana numara verdi artı asistanı verdi doğumda olursam ulaşamazsan o bana ulaşır diye . Ne zaman yazsam maksimum yarın saate döner ararsam da açar yada direk asistanı beni arar

Allah sabırlar versin canım.
Ne diyeceğimi bilemiyorum. Rabbim en kısa zamanda umut ettigine kavuştursun inşallah.

Yarın ki operasyon senin için kolaylıkla geçer insallah
Uyutucaz dediler ama hiç bı bilgim yok nasi oluyor. Öncesinde bı ilaç sancı falan veriyolar mi bı bilginiz var mı

Ben tamam diyorum sonra istediğim her şeyi yapıyorum böyle bir yol buldum görmezden gel en büyük tavsiyem terapi gibi gelecek olan o valla ben uyguluyorum ruh sağlığım düzeldi
Bilmiyorum de rahat et derdi annem. Şimdi o sözü aklıma geldi.
Çok mantıklı birşey yapiyorsun

Uyutucaz dediler ama hiç bı bilgim yok nasi oluyor. Öncesinde bı ilaç sancı falan veriyolar mi bı bilginiz var mı
Hiç korkmayın endişe etmeyin . Anestezi vermeleri inan daha iyi . İlaç falan vermiyorlar aç olmanı istiyorlar sadece. Kürtaj sonrası dikkat etmen gereken şeyler var doktorun söyler ama kafana takılan birler olursa muhakkak yaz iki defa kürtaj yaşadım yardımcı olabilirim elimden geldiğince

Canım üzmek istemem ama benimde sat 14 Şubat kendi görüntümle kıyaslayınca ben yolk saç görmedim belki başka açıda gözükür ama burada sanki kese boş gibi
Bana da öyle geldi ancak ultrason yaparken parıltı var orada oluşacak dedi ancak şimdiye kadar belirgin bir şekilde oluşması gerekmezmiydi

Saol canım. Sordum uyutucaz dedi. Yatış verdiler ama ben galiba eve gecicem yarın sabahtan gelirim diye rica edicem bebeğim evde aklım onda. Kimsem de yok bu şehirde. Eşim oğlumun yanında ben burda hiç içime sinmiyor. Zaten serum alıyorum. Yarın erkenden gidicem hastaneye aç şekilde yapicaklar. Rabbim hepinizin bebeğini sağ salim kucağınıza versin inşallah

Allah sabır versin güzelim vakti değilmiş demek ki diyeceğiz bebeğine odaklanırsın şimdi sağlığın yerinde olsun yeter ki inşallah en kısa zamanda tekrar olur sağlıkla kucağına alırsın
Aynen öyle diyorum kuzu başka bı tesellim yok. Rabbim seninkini sağ salim kucağına versin. Güzel topalak bı kızçe olur inşallah

Kızlar son adet tarihim 14 şubat kese göründü bebek yok ancak boş gibi yolk var dedi doktor ben göremiyorum gören var mı
Merhaba, dr yolk sac var dediyse vardır inşallah hiç aklınızı bulandirmayin. Yolk sactan sonra da bebik yani embriyo oluşacak.

Bir de harbiden ezberlerin ötesinde şeyler olabiliyor bazen. Bende kese boş görünmüştü 6+0'dim. Dr baya incelemisti. Kese boş gorunuyor. Yolk sac beklerdim en azindan. Belki haftasi ile uyumlu değildir demisti.
Ertesi gün başka yerde hop yolk saç ve embriyo göründü ,hatta kalp atışı duyuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…