Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Ya bende şişim dün başladı özellikle alyansım sıktı bi ara çıkardım şimdiden bu kadar şişmek beni çok korkutuyor iştahımda var su içiyorum en az 3 lt tuvaletede çıkıyorum ama bu kadar ödem olacağımı bilmiyordum yüzümde şişti
Nasıl olcak böyle durumlar inan bilmiyorum :KK43:

Arkadaşlarımın da görümcesi var bal gibiler sen de öylesin demek ki 😍😅 valla canım bende görümce yok ama maşallah görümce gibi (eşimin abisi) 😅😅
Yaaa bir abi ve görümce gibi olmak ayy bilemedim 😒😒
Allâh kötü düşüncelerine fırsat vermesin diyelim tatlm..

Kalbi durdu, kürtaj mı olmalıyım? Ne yapacağımı bilmiyorum.
Tabiki insan üzülüyor ama şahsen benim bebeğimin 24.haftada kalbi durdu normal doğum yaptım bu acıyı kalbi duran bebeğim için çekerken ne kadar zorlandım tahmin edemezsiniz saglıksız bir bebekse erkenden ögrenmek inanın hayatın bize bi lütfu kürtajdanda korkmayın onuda oldum asla anlamıyosunuz

Kızlar Rabbim yine sağlıkla evladımızı kucağımıza almayı nasip etsin
Bunları pek sorun etmeyelim kendimize bende de dahil tabi😞
Ya etkileniyorum böyle haberler aldıkça biliyor msn üzülüyorum depresyona girer gibi oluyorum çok fazla etkileniyorum bn bu yüzden biraz girmicem buraya ruhsal sağliğim için 😞

Tabiki insan üzülüyor ama şahsen benim bebeğimin 24.haftada kalbi durdu normal doğum yaptım bu acıyı kalbi duran bebeğim için çekerken ne kadar zorlandım tahmin edemezsiniz saglıksız bir bebekse erkenden ögrenmek inanın hayatın bize bi lütfu kürtajdanda korkmayın onuda oldum asla anlamıyosunuz
Allahm sizlere sabrlar versin kızlar valla
Kendime kızıyorum snra gereksiz şeyleri dert ediyorum diye

Rabbim sabır versin, benim de bir önceki gebeliğimde kalbi durmuştu 9. Haftaydı kaçıncı haftadaydın. Benim önce kanama olmasını beklediler doktor hemen kurtaj yapmayalım belki kendiliğinden düşer ama kendiliğinden düşmese de korkulacak bir şey yok demişti. Ardından kendiliğinden düştü bir gün baya yoğun kanamam oldu kanama sonraki günlerde de devam etti ama ilk günlü gibi değildi tekrar kontrole gittiğimde birqz parça kaldığını hapla o parçaların gidebileceğini söylemişti hapı kullandım belli bir süre. Ardından kalan parçalar aorun yaratmayacak şekildeydi kürtaj olmadım. Doktorun yaklaşımına göre değişir herhalde. Üzülmeyin hiç allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin

İkinci bir doktora daha görün aklında kalmasın. Eğer öyle bir durum varsa kürtaj olman lazım. Ben kürtaj olmuştum . Bazısı bebeğin kendi kendine düşmesini bekliyor benim doktorum tehlikeli zehirlenebilirsin düşük yapıp rahmini yormayalım demişti . Sana kalmış bir durum ama bu

Kürtaj olmak bana zarar verir mi? Doktorlar hep kürtaj diyor.
Hayır canım güzel bir doktora yaptır daha önce yaşamış biri olarak söylüyorum bence anestezili yaptır . En azından o ana tanık olma. Doktoru iyi araştır . İki kez kürtaj yaşadım ilkinde mahvoldum . İkincide kanamam bile olmadı. Sana diyeceğim tek şey doktoru iyi seç . Kürtaj sonrası da doktor bilgilendirir ama kafana takılan birşey olursada sorarsın tekrar

Hahahah görümce derdi çekilmez ya 😅😅
:KK70: ben görümce konusunda şanslıyım 😘😂☺️

Ama kayınvalidemde panik atak, anksiyete sorunu var. Çok sorun yaşıyoruz herşeyde, her adimda maalesef. Hayatın ile daha az bilgi vermek gerekiyor aslında ama eşim henüz bu durumu kabul edemiyor. Evde olan herşeyi, sağlıkla alakalı durumları, iş durumlarını vs herşeyi paylaşıyor maalesef. Ve sürekli endişelerinden dolayi bizden habersiz bize küsen bir anne oluyor sonunda.

:KK70: ben görümce konusunda şanslıyım 😘😂☺️

Ama kayınvalidemde panik atak, anksiyete sorunu var. Çok sorun yaşıyoruz herşeyde, her adimda maalesef. Hayatın ile daha az bilgi vermek gerekiyor aslında ama eşim henüz bu durumu kabul edemiyor. Evde olan herşeyi, sağlıkla alakalı durumları, iş durumlarını vs herşeyi paylaşıyor maalesef. Ve sürekli endişelerinden dolayi bizden habersiz bize küsen bir anne oluyor sonunda.
Ne yapcan canm işte
Hepimiz bi şekilde imtihan oluyoruz

X