Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kızlar dün iftardan sonra acile gittim kese yerinde duruyor bi sıkıntı gözükmüyor dedi ilişkiye girdin mi diye sordu hayır dedim ama en son muayene de alttan bakmışlardı dedim ondan olabilir enfeksiyondan da olabilir dedi zaten aksam o lekenenmeden sonra bidaha lekelenme yaşamadım iğne başlattı haftaya Salı gideceğim inşallah bir sıkıntı olmaz

Kızlar selam herkese nasılsın gidiyor hamişlikler doktor kontrolüne ne sıklıkla gidiyorsunuz

kızlar yaa ben kaç rengimi açıyorum genelde rengini gebelikte bunun bir sakıncası varmı bilgisi olan

Kızlar Merhaba Sat:24 Şubat
Beta hcg değerim haftasına göre yüksek çıkıyor 5 haftalık olması gerekirken ultrasyonda 6+3 haftalık dendi. Doktor çok bilgilendirme yapmadı kese gözüktü sadece haftaya gel kalp atışını dinleyelim dedi. Sizin haftanıza göre beta değerleriniz kaçtı? Benim en son ölçtürdüğüm 31 martta 5 haftalıkken 13002 çıktı. Bütün beta hcg değerlerim ekte. Sizde durumlar nasıl?
Bu arada büyük ihtimal 25 kasım doğum tarihi olucak. Y Ysayy1

Eklentiler

• IMG_1948.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 48
Canım tek kese mi gözüktü ? Belki içinde iki bebiş vardır . Bana beta artışın gayet normal geldi . O haftalarda 9. Haftaya kadar değişiyor ona çok takılma. Net 9 . Haftada belli oluyor bebek . Gelişimide ondan sonra takip ediyorlar zaten. Bana kalırsa takılacak bir durum yok gibi

Doktor keseyi bile göstermeden bir dk içinde kalkabilirsin dedi. Doktorumu kesinlikle değiştiriyorum. Ultrasyonda gezdirmedi çok tek bir noktaya baktı ve orda bir kese gördüm bende. İnşallah ikiz olur. İkiz genleri anneden geçiyormuş. Ve anne tarafında ikiz gebelikler var. Haftaya kalp atışını dinlemeye farklı bir doktora gidicem ama beklemek çok zor. Doktora ilk değerleri söylediğimde hiçbişeye bakmadan direk sağlıksız gebelik dedi gerçekten bazı insanlar doktor olmamalı. Ben itiraz ettim bütün değerlerin normal bir şekilde arttığını söyleyince tamam ultrasyondan bakalım dedi. Keseyi gördükten sonra tamam haftaya gel dedi.

Ya bende şişim dün başladı özellikle alyansım sıktı bi ara çıkardım şimdiden bu kadar şişmek beni çok korkutuyor iştahımda var su içiyorum en az 3 lt tuvaletede çıkıyorum ama bu kadar ödem olacağımı bilmiyordum yüzümde şişti

Kızlar bende 15 nisanda diyetisyene gidiyorum randevu aldım. Bugün sağlık ocağına gittim hamileliği bildirdim. Şimdiden tetanoz aşısıyla alakalı bilgilendirme yaptı. Ben olmuştum aslında 10 sene olmamıştı yaptıralı ama önemli değil o hamilelikte yapmamız gerekiyor dedi… Hiç aşı da olasım yok.

Kontrolüm vardı. Her şey normaldi. Lekelenmem bile yoktu. Mutlu mesut gittim. Kalp atışı yok bebek yok dedi, ağlıyorum

Ay gerçekten bazı insanlar doktor olmamalı. Daha bakandan neye göre sağlıksız olduğuna karar veriyor. Anlamıyorum ya tamam siz günde 100 tane hamile kadın görebilirsiniz ama bir çoğumuz bu durumu ilk kez yaşıyoruz. Sen gerçekten doktoru değiştir.insanın psikolojisini bozar. Canım o betaya maksimum 3 sefer istiyorlar eğer erkenden gebeliği farkettiysen. Oda düzenli artıyor mı diye bakmak için. Ee senin düzenli artmış . Aman ya takılma doktoruna ailede ikiz geni de varmış bak ben 7+3 haftalığım. Sağlık ocağına hamileliği bildirmeye gittim birde idrar testi falan verdim orada yine Betaya bakmışlar. Bende değer gözükmüyor bile 10.000 üzeri diyor sadece. Gerçekten canını sıkma sen kötü doktora gelmişsin gitme ona bir daha da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…