Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kontrolüm vardı. Her şey normaldi. Lekelenmem bile yoktu. Mutlu mesut gittim. Kalp atışı yok bebek yok dedi, ağlıyorum
Hiçbir belirti vermediğini biliyorum kalp durduğu zaman… Ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten. Rabbim yüreğine ferahlık versin. 😔❤️

Ay gerçekten bazı insanlar doktor olmamalı. Daha bakandan neye göre sağlıksız olduğuna karar veriyor. Anlamıyorum ya tamam siz günde 100 tane hamile kadın görebilirsiniz ama bir çoğumuz bu durumu ilk kez yaşıyoruz. Sen gerçekten doktoru değiştir.insanın psikolojisini bozar. Canım o betaya maksimum 3 sefer istiyorlar eğer erkenden gebeliği farkettiysen. Oda düzenli artıyor mı diye bakmak için. Ee senin düzenli artmış . Aman ya takılma doktoruna ailede ikiz geni de varmış bak ben 7+3 haftalığım. Sağlık ocağına hamileliği bildirmeye gittim birde idrar testi falan verdim orada yine Betaya bakmışlar. Bende değer gözükmüyor bile 10.000 üzeri diyor sadece. Gerçekten canını sıkma sen kötü doktora gelmişsin gitme ona bir daha da
Ayy yok zaten artık o doktora kesinlikle gitmem. Haftaya özele gidicem orda aklımda olan her şeyi sormayı düşünüyorum. İkizlerimizin olmasını çok istiyoruz bu değerleri görünce de çok sevinmiştik. Haftaya artık müjde veririm inşallah kızlar size

Kalbi durdu, kürtaj mı olmalıyım? Ne yapacağımı bilmiyorum.
Kürtaj olman lazım. Maalesef gebelik artık sonlanmış. Senin için yani sağlığın için kürtaj olman gerekiyor. Doktorunla görüş nasıl sonlandıracaklar onu öğrenmelisin.

Kızlar son adet tarihim 14 şubat kese göründü bebek yok ancak boş gibi yolk var dedi doktor ben göremiyorum gören var mı

Eklentiler

• 17120639744044581546530990525650.jpg
    17120639744044581546530990525650.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 66
Kürtaj olmak bana zarar verir mi? Doktorlar hep kürtaj diyor.
Hayır canım korkma. Defalarca kürtaj bile olsan bir zararı olmuyor güvendiğin bir doktora yaptır. 4 ay önce oldum ben de, rahmim çok incelmiş olmasına rağmen toparladı inşallah sen de bir an önce iyileşirsin kötü hiçbirşey düşünme

Kızlar dün iftardan sonra acile gittim kese yerinde duruyor bi sıkıntı gözükmüyor dedi ilişkiye girdin mi diye sordu hayır dedim ama en son muayene de alttan bakmışlardı dedim ondan olabilir enfeksiyondan da olabilir dedi zaten aksam o lekenenmeden sonra bidaha lekelenme yaşamadım iğne başlattı haftaya Salı gideceğim inşallah bir sıkıntı olmaz 🙏🏻
Bu kadarla gecmiş olsun canm benimmm

Kızlar son adet tarihim 14 şubat kese göründü bebek yok ancak boş gibi yolk var dedi doktor ben göremiyorum gören var mı
Benim de sat 15 şubat. Aynıyız seninle canım yolku net şekilde gösterip ultrason görüntüsü vermedi mi? İşte yolku gördük bebekte şu zaman gözükür diye eklemedi mi?

Hayır canım korkma. Defalarca kürtaj bile olsan bir zararı olmuyor güvendiğin bir doktora yaptır. 4 ay önce oldum ben de, rahmim çok incelmiş olmasına rağmen toparladı inşallah sen de bir an önce iyileşirsin kötü hiçbirşey düşünme
İğnelerle de düşürüyorlar diye biliyorum o hangi durumlarda oluyor acaba. Hani kürtajla olmasa iğneyle olabilir mi bi öğrenmek lazım doktora danışıp

X