Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Slm kizlar giremedim kac gundur topige Cok rahatsiizm mide bulantisi mide eksimesi bel bacak agrisi mahvetti beni oruç tutamıyorum artık ilk haftalar ıyıydi ama bu son zamanlar zorluyor tutamıyorum hala oruç tutan var mı
Aranizda hala yuzustu uyuyan var mi ben uyuyamiyorum Yan tarafta illa uykuya dalis yuzustu olacak rahatim yok diğer şekilde

Kızlar sabaha karşı çok kanamam oldu acile gittim doktor alttan baktı kese bozulmuş kürtaj dedi çok üzgünüm kanamam durdu eve geldim belki düzelir diye napacagimi bilmiyorum. Kürtaj olmak istemiyorum bebeğim iyi olucak biliyorum. Beklicem evde
Kendini yoracak iş mi yaptın ağır mı kaldırdın dikkat etmeden acaba

Kızlar sabaha karşı çok kanamam oldu acile gittim doktor alttan baktı kese bozulmuş kürtaj dedi çok üzgünüm kanamam durdu eve geldim belki düzelir diye napacagimi bilmiyorum. Kürtaj olmak istemiyorum bebeğim iyi olucak biliyorum. Beklicem evde
Canım çok üzüldüm. Allah'a emanet ol, sana zarar verecek bir durum olmasın. Arkadaşlarin dediği gibi başka doktora gitmekte gecikme olur mu

Umarım umut ettigin gibi olumlu şeyler söyler diğer doktor. Tersi olursa da Allah kalbine dayanma gücü versin, seni korusun.

Ben de 67 çıktım dün tartıda göbek çok felaket şişti 4 aylık var gibi yani ama çok fazla da hormon tedavisi aldığım için bi 8 kilo almıştım zaten aşılama döneminde…
Aynen canm bende klomenler aşılamalar derken aldm kiloları sonra süprizz bebe geldi
74 kiloyum 😞

Hastaneye geldim kızlar felaket şekilde sol kasık ağrım var 3 saat oldu önemsemedim ama artık duramıyorum değişik bir ağrı. Kanama vs yok çok şükür ama çok fena ağrım var. Dua edin bana… korkuyorum
Tam cvb yazacaktm güzel haberini okudum cok şükür canm

Canım muayene oldum bebekte hiçbir şey yok kese etrafında kanama yok idrar yolu enfeksiyonudur dedi idrar verdim tertemiz hepsi şaka gibi yani. Hatta o eritrosit bile 2 ye düşmüş. Tekrar konuşmak için bekliyorum doktoru

Cook şükür bebeim

Ben 1. Sınıf öğretmeniyim bütün gün çocukların peşinde koşuyorum. Eve geldiğimde 7-8 bin adım atmış oluyorum. Evde koşu bandım da var acaba onunla da yurusem mi ama ilk aylar tehlikeli olur mu ?
zaten hareketli bir hayatınız varmış yine doktorunuza bir sorun isterseniz ama bence ağır olabilir. Benim doktorum maksimum yarım saat yavaş tempoda yürümemi önnerdi bu aşamada

Canım çok ama çok üzüldüm başka bir doktora da gitsen nasıl olur

Ahh bebeğim yaa hemen başka doktoro da giy lütfenn 😢 cok üzüldüm anlatamam
Rabbim yarr ve yardımcn olsun

Slm kizlar giremedim kac gundur topige Cok rahatsiizm mide bulantisi mide eksimesi bel bacak agrisi mahvetti beni oruç tutamıyorum artık ilk haftalar ıyıydi ama bu son zamanlar zorluyor tutamıyorum hala oruç tutan var mı
Aranizda hala yuzustu uyuyan var mi ben uyuyamiyorum Yan tarafta illa uykuya dalis yuzustu olacak rahatim yok diğer şekilde
Gecmiş olsun canm bende cok halsizim
Ve keyifsiz😏

Canımmmmm valla kilo aldık şu hormon ilaçlarından dolayı ahh ahhh ama olsun bu günleri çok bekledik 😍😍😍 kuzum daha iyiyim bugün çok şükür dinlenmek iyi geldi
Cok sükür balım yaa
Haklsn bekledik vlla
Ayy hamiş hamişte diyetisyene gitmek istemiyorum yaaa
Ztn sık sık diyet yapan biriydim😁😁

Benim önceki gebeliğimdi, sat a göre hesaplandı doğum. Sonuçta yumurta oluşmaya adetin 1. Günü başlıyor embriyo rahme döllenme günlerinde koyuluyor aynı hesap 🫠 tam da zamanında doğdu sat a göre
Bende öyle biliyordum ama dün transfer tarihine göre hesaplanıyor denildi aklım karıştı. Bir sonraki kontrolde tekrar sorcam bakalım 😊

Cokkk gecmis olsun 2. Bi dr gordukten sonra sonuc ayniysa hic bekleyip sureci uzatma cnm daha cok yipranirsin kendi pskolojinide dusun

Kızlar merhaba,

Ben aşılama yöntemiyle gebe kaldım ve gebelik öncesi gen gestleri kromozom vs hep bakıldı. Bu tarama testleriyle farklı oluyor değil mi?

Canım çok üzüldüm yaşadığına. Sen ikinci bir doktor görüşü daha al bence. Ona göre hareket edersin ama bekletme derim sağlığına zarar bebeğin var ayrıca 🙏🏻

X