Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Selam kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor hamilelik? Benim hiç enerjim yok bitik durumdayım kolumu kaldıramıyorum o derece. Yarın Dr randevum var. 9+1 bugün. Açık kahverengi akıntı var onun için gideceğim. Bakalım herşey yolunda dır inşallah.
Canım naptın gittin mi doktora

Slm kizlar giremedim kac gundur topige Cok rahatsiizm mide bulantisi mide eksimesi bel bacak agrisi mahvetti beni oruç tutamıyorum artık ilk haftalar ıyıydi ama bu son zamanlar zorluyor tutamıyorum hala oruç tutan var mı
Aranizda hala yuzustu uyuyan var mi ben uyuyamiyorum Yan tarafta illa uykuya dalis yuzustu olacak rahatim yok diğer şekilde
Canım ben hala rahat uyuyorum . 7+3 Şuan. Ama oruç tutamıyorum titriyorum direk

Kizlar karnınızda böyle acı gibi sanki taş varmiş gibi oluyor mu normal mı sizce rahim genisledigi icin mi ki

Slm kizlar giremedim kac gundur topige Cok rahatsiizm mide bulantisi mide eksimesi bel bacak agrisi mahvetti beni oruç tutamıyorum artık ilk haftalar ıyıydi ama bu son zamanlar zorluyor tutamıyorum hala oruç tutan var mı
Aranizda hala yuzustu uyuyan var mi ben uyuyamiyorum Yan tarafta illa uykuya dalis yuzustu olacak rahatim yok diğer şekilde
Canım merhaba ben oruç tutmuyorum. Bacak ağrısı dün akşam bende de çok şiddetliydi önce şiddetli kasık ağrısıyla başladı korktum hastaneye gittim hatta. Sonra bacağa yayıldı ağrısı. Yüz üstü rahat edemiyorum karnım çok şişti benim felaket şişkinlik var. Sağa veya sola doğru yatıyorum ya da sırt üstü…

Karından kalp atışını duyamadığı için doopler istedi. Halbuki geçen hafta vajinadan duymuştuk. Anlamadım. Şuan 8+0

Kizlar karnınızda böyle acı gibi sanki taş varmiş gibi oluyor mu normal mı sizce rahim genisledigi icin mi ki
Benim geçen haftalarda vardı o hatta yazdım kızlar ağrı değilde karnında acı hisseden var mı diye. Benim nedeni ben sürekli karnımı içime çekerek dolaşmaya alışmışım. Doktor dedi ki rahmin genişliyor sende sürekli karnını içine çekiyorsun farkında olmadan ondan acıyordur ve gaz da o bahsettiğin hissiyatı veriyormuş . Endişe etmene gerek yok 😂😘

Kızlar sabaha karşı çok kanamam oldu acile gittim doktor alttan baktı kese bozulmuş kürtaj dedi çok üzgünüm kanamam durdu eve geldim belki düzelir diye napacagimi bilmiyorum. Kürtaj olmak istemiyorum bebeğim iyi olucak biliyorum. Beklicem evde
Çok geçmiş olsun😔 istersen başka doktora da görün ama bekleme sana zarar vermesin. Acını çok iyi anlıyorum. Rabbim güç kuvvet versin canım

Kızlar çok özür dileyerek böyle şey geldi 2 ay önce kaybım var bir şey olur mu dr a gideyim mi

Eklentiler

• IMG_20240402_132445.jpg
    IMG_20240402_132445.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 90
X