Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar sağ kaburga ucumu itikliyor bu cimcime sabahtan beri kemiğim kırılacak resmen canımı çok yakıyor

Kızlar sağ kaburga ucumu itikliyor bu cimcime sabahtan beri kemiğim kırılacak resmen canımı çok yakıyor
Benimde canımı yakmaya başladı dün ilk kez video çekerken yakaladım şımarık hep duruyordu çekerken eşim şok oldu artık ayaklarıyla mı vuruyor ne yapıyorsa yan tarafımdan çıkıcaktı resmen

Ya disaridan gorunmuyor hareketleri bunun hic diğer çocuklarım görünürdü bur sürü videoları var öyle ama bu görünmüyor itikliyor resmen kemiğimi kıracak karnım küçük sığmıyor içeri artık

Kızlarım selam sıcaklar hepimizi zorluyor galiba artık Allah yardımcımız olsun, bebişlerimiz vaktinde sağlıkla gelsin azıcık daha dayanalım

Gündüzleri salonda falan uyurken bebişi koymak için böyle bir şey almayı düşünüyorum.Trendyoldan aldım görseli. Daha önce kullanan var mı kullanışlı mı sizce?

Eklentiler

• IMG_4548.png
    518 KB · Görüntüleme: 75
Bende elektrikli sallanır beşik var bir de anadizi aldım park beşikte aldım. İlk 4 5 ay elektrikli sallanır ı kullanacağım içeride anadizini sonra park beşiğe gecircem

Bende elektrikli sallanır beşik var bir de anadizi aldım park beşikte aldım. İlk 4 5 ay elektrikli sallanır ı kullanacağım içeride anadizini sonra park beşiğe gecircem
Anadizi nasıl bir şey canım onu ilk kez duyuyorum, ana kucağı biliyorum ben Ben de babybjörn tarzı ana kucağı aldım ama ilk aylar o kullanışlı olmaz sürekli uyuyacağı için o yüzden böyle beşik tarzı bir şeyler bakınıyorum reflü yatağı almak istemedim bu daha kullanışlı geldi

Kızlar bunu aldım da sizce iade edip bel destekli olanı mı alayım ? Öylr denk geldim aldım bazıları pahalı almana gerek yok zaten çok kullanmayacaksın dedikleri öyle çok alınan bir ürün aldım ama şimdide bel desteklisini gördüm fikirlerinizi bekliyorum

Vajina tarafında batma ağırlık hissi yaşayan var mı bugün öyle bisi hissetmeye başladım ama ?
Yorulduğum günler özellikle ayağa kalktığımda yürürken inanılmaz hissediyorum ben ağrı saplanıyor ama dinlenince geçiyor diye sorun etmedim şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…