Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
sıcaktan dolayı beynim eridi, saçma sapan fikirler mantıklı gelmeye başlıyor artık az önce kocama trendyoldan şişme havuz gösterdim şunu salona atsam akşama kadar doldurup içinde otursam ne olur diye
Hahaah dün bunu konuştuk eşim dedi en sonunda alıcam şu ortaya koyucam içine girer dururuz dedi

Hahaah dün bunu konuştuk eşim dedi en sonunda alıcam şu ortaya koyucam içine girer dururuz dedi
valla biz de düşündük şimdi jdnddjjdn ama ev çok küçük hiç yer yok. azıcık bir yerim olsa köşeye koyarım içinden çıkmam miss gibi kızlar cidden gün geçmiyor ben böyle bi sıcak görmedim İstanbul'da ya

Tam 32 haftalıkken benimki 1960gr 42cmdi canim. Sen ozel olarak meyve vs yiyor musun başka bir şey yapıyor musun bebis kilo alsın diye. Ben hiç öyle şeyler yapmıyorum ama kendi kilo artışım asla durmuyor çocuğum ideal kilosunu korurken annesini sisirmekle meşgul senin kendi kilo durumun nasıl?

Ben diyetteyim desem. Hamile kaldığımdan beri çok dikkat ediyorum kilo almamaya calısıyorm 8 kilo aldım şimdiye kadar. Çoğunlukla hep meyve kuru yemiş sebze yedim. Zararlı şeyler yememeye çalıştım. Ama yedim de yani. Dikkat ettim yediklerime

Ben kendimden vermişim ama bebeğimin kilosu güzel artmış sende bana sırrını söyler misin doktorum laf soktu bana bebek hareketlerinde azalma var bebeğin yeri dar napsın dedi taktım azıcık kendimi yetersiz hissettim

Bebeğe en çok kilo aldıran şeyler kuşum bunlar yaramış miniğine

Bebeğe en çok kilo aldıran şeyler kuşum bunlar yaramış miniğine
Sizde bol bol yiyin ben şu an dereotu da çok yiyorum canım istiyor hep. Karpuz kavun kiraz. Salatalık havuç ne kadar görsem yiyorum kilo aldırmıyor sonuçta. Son zamanlarda yemekleri hep yoğurtlu yiyorum. Makarna , mantı bulgur köftesi

Kizlar yaa canim surekli fast food tarzi seyler istiyor asitli icecek ketcap mayonez vs, tuketiyorum da yalan yok. Bebege zarar verir mi bu tur gidalar. Haftada 1 2 yiyorum. Yumurta ceviz muz avokado yulaf sebze de yiyorum tabiki bol bol

Anneme aynı şeyi dedim bugün sıcaktan doğurcam ben galiba diye akşam üstüne kadar durup durup ağladım
Ben evde tekim bide 10a kadar hem sıcak hem mide yanması hem yemek yapıcam derdi bulaşık derdi aynı senin gibi 3-4 kez ağladım yoruldum gerçekten bünye olarak kaldıramıyorum şuan ben

Kizlar yaa canim surekli fast food tarzi seyler istiyor asitli icecek ketcap mayonez vs, tuketiyorum da yalan yok. Bebege zarar verir mi bu tur gidalar. Haftada 1 2 yiyorum. Yumurta ceviz muz avokado yulaf sebze de yiyorum tabiki bol bol
Bende tüketiyorum maalesf normal yemek istemiyor hiç canım Sadece asitli içeceği 2-3 kez içtim o kadar ona dikkat ediyorum bi tek

Fazla meyve şeker yükseltiyor diyolar canım dikkat et

Bende şeker sınırda çıktı kuşum ama hergün meyve yiyorum salatalık havuç yoğurt zaten yiyebildiğim kadar

Kız karpuz kavun aşırı şekerli. Bana kaç hafta once yasakladı doktor gunde 1 ince 3 gen dilim yiyebilirsin dedi. Direk cocukta sıkıntı yapar dedi

Ketçap mayonez bnde tuketiyordum bu ara kilo almaya başladım diye tuktmiyorum ama zararı olduğunu düşünmüyorum çok katkı maddesi var içinde sadece doktorum koladan uzak durmami söylemişti sadece bana fast food bn zaten sevmezdim normalde de ama zararlı birşey çok tüketmemeye özen göster derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…