Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ben de özelden size yazmaya çalıştım ama kapalıydı yazamadım .
Rengi yok ama sonradan çamaşırda beyaz leke bırakıyor.
Benim içimi rahatlatan kısım 11. Haftadan beri hep var bende . Ama 3 gündür arttı baya
Bebeğin hareketleri nasıl sizde ?
Benimde akıntım başından beri öyle, iç çamaşırında beyaz leke bırakıyor

Bende de oluyor sarı leke bırakan akıntı, özellikle sabah saatlerinde. Birde o akıntı olunca hafif sızı gibi ağrı oluyor vajinada. Doktor tahlil yaptı. Crp düşüktü, idrar da az bakteri var dedi, toz şase ilaç vermişti kullandım geçmedi. Zaten idrar yolu enfeksiyonu olduğunu düşünmüyorum. Vajinal bir enfeksiyon olabilir mi rahimde vs dedim öyle olsa kanda enfeksiyon yüksek çıkar dedi. Birde kaşıntım olmamasına rağmen gebeliğe bağlı mantar başlangıcı olabilir dedi bol su ve elma sirkeli su ile taharet al dedi birde medikal intim köpüğü önerdi bir tane, üstünde enfeksiyon mantar karşıtı yazıyor hamileler için onu da bir kaç eczaneye sorduk yoktu. İstetince geliyormuş henüz almadım.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Son ikidir tuvalette sümüksü sarı kahverengi bi akıntım var. İnşallah yolumuz biterse hemen soracağım

Canım bize böbrek genişlemesi var takip edeceğiz dediler eğer belli bir ölçünün üzerine çıkarsa doğum sonrası operasyon gerekebilirmiş.Erkek bebeklerde sık göründüğünü söyledi ama farklı bir şey demedi
Merhaba bizimki kız bebek bir tanesinde genişleme vardı tekrar gittiniz mi kontrole

X