Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Doğumu kolaylaştırdığı söyleniyor ama nasıl yapacağız onu tam anlamadım ve aktarlarda mi satılıyor yada nette var mıdır nereden bulacağız
Ben de pek bılmıyprum ama bıldıgım kadarıyla sancın başladıgında suya koyman gerekıyor kımı acıldıgı zaman bır ıkı yudum içmen gerekıyomus Trent yolda şatış yapıyolar aktarlar dada var cnm

Anadizi nasıl bir şey canım onu ilk kez duyuyorum, ana kucağı biliyorum ben😀 Ben de babybjörn tarzı ana kucağı aldım ama ilk aylar o kullanışlı olmaz sürekli uyuyacağı için o yüzden böyle beşik tarzı bir şeyler bakınıyorum reflü yatağı almak istemedim bu daha kullanışlı geldi
Aynen babybjorn tarzı bişey benim aldığım işlevsel yatma oturma pozisyonları vs var yenidoğan da da kullanılabilir bişey reflü yatağım da var ☺️

Ben de pek bılmıyprum ama bıldıgım kadarıyla sancın başladıgında suya koyman gerekıyor kımı acıldıgı zaman bır ıkı yudum içmen gerekıyomus Trent yolda şatış yapıyolar aktarlar dada var cnm
Evet kuzum baktım şimdi fiyatı uygun ve yorumlar da da faydası olduğu yazıyor içmek gerekiyormuş bir kullanıcı içtikten sonra açılmasının olduğunu ağrısız iğnesiz doğum yaptığını yazmış denmek gerekiyor

Evet kuzum baktım şimdi fiyatı uygun ve yorumlar da da faydası olduğu yazıyor içmek gerekiyormuş bir kullanıcı içtikten sonra açılmasının olduğunu ağrısız iğnesiz doğum yaptığını yazmış denmek gerekiyor
Aynen cnm inşallah sendede işe yarar zaöanı gelince 😍

Aynen babybjorn tarzı bişey benim aldığım işlevsel yatma oturma pozisyonları vs var yenidoğan da da kullanılabilir bişey reflü yatağım da var ☺️
Baktım canım sen söyleyince ona da o da mantıklı babybjörnün daha yatağımsı hali gibi. Teşekkürler fikir için🙏🏻

Kızlar benim kasığıma Ağrı giriyor kramp gibi sonra bebek karnımın üstünde toplanıyor gibi oluyor taş gibi oluyor. Sizde de oluyor mu ?

X