Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Gecmis olsun canim ben tavuk suyu karabiberli ,limonlu ilik su , c vitamini ile kendimi daha iyi hissediyorum tamamen atlamis degilim ama iyi ilerliyorum gibi ☺️
Bnde yarın bı tavuk suyu sarımsaklı çorba yapayım. Balgam atıyorum zorlanıyorum. Bir an önce atlatalim inşallah

Kızlar bebek hareket ettiğinde dışardan bile belli oluyo artık bugün ilk defa fark ettim ve çok hareketliydi bebeğim bugün çok güzel bir şey

Kızlar bebek hareket ettiğinde dışardan bile belli oluyo artık bugün ilk defa fark ettim ve çok hareketliydi bebeğim bugün çok güzel bir şey
Evet biz de eşimle ilk defa dışarıdan farkettiyseniz karnım kıpırdadı 🥰🥰 maşallah üç gündür çok hareketli. Daha güçlü vuruyor sanki .

Çok teşekkür ederim, inşallah etkisini görür, bizimle de paylaşırsınız😊
Keşke ama hiç umudum yok, doğum çatlakları hem derin hem büyük oluyor. Lazerle tedavide güvenim o kadar sarsıldı ki. Bazı aradığım yerler hiç iyi konuşmadı, bazıları hemen gelin tedavi edelim dedi. Bir sürü yöntem deneyecekler . Bebek olunca insanın yüzüne krem sürmeye vakti olmuyor ki

Kızlar balgam söktürücü ne yapabiliriz kullanabiliriz. İlaç vs dışında ne fayda eder. Çok doluyum çıkarmıyorum bı türlü nefes darlığı da cabası

Bende de oluyor sarı leke bırakan akıntı, özellikle sabah saatlerinde. Birde o akıntı olunca hafif sızı gibi ağrı oluyor vajinada. Doktor tahlil yaptı. Crp düşüktü, idrar da az bakteri var dedi, toz şase ilaç vermişti kullandım geçmedi. Zaten idrar yolu enfeksiyonu olduğunu düşünmüyorum. Vajinal bir enfeksiyon olabilir mi rahimde vs dedim öyle olsa kanda enfeksiyon yüksek çıkar dedi. Birde kaşıntım olmamasına rağmen gebeliğe bağlı mantar başlangıcı olabilir dedi bol su ve elma sirkeli su ile taharet al dedi birde medikal intim köpüğü önerdi bir tane, üstünde enfeksiyon mantar karşıtı yazıyor hamileler için onu da bir kaç eczaneye sorduk yoktu. İstetince geliyormuş henüz almadım.
Merhabalar bu medikal intim köpüğünün adını paylaşabilir misiniz acaba mantardan kurtulamıyorum ben bir türlü 😞

X