Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya kızlar ben dayanamıyorum agrılara ıkı gındur bel agrısı bır yandan kasılma bır yandan herşeyı gectım yan yan yürüyorum bel agrısından aşiri derecede yorulmaya başladım çocuklar baya yoruyor artık benı

Ya kızlar ben dayanamıyorum agrılara ıkı gındur bel agrısı bır yandan kasılma bır yandan herşeyı gectım yan yan yürüyorum bel agrısından aşiri derecede yorulmaya başladım çocuklar baya yoruyor artık benı
Hepimiz dökülüyoruz benim belim sağ bacağım sol kaburgam fena ağrıyo ne uyuyabiliyorum ne ağrıdan uzanabiliyorum 😭

Bende tüketiyorum maalesf normal yemek istemiyor hiç canım 😔 Sadece asitli içeceği 2-3 kez içtim o kadar ona dikkat ediyorum bi tek
Ben vegan mayonez tüketiyorum onda yumurta sarısı vs olmadıgı için öyle bir yol buldum ama canım şöyle doya doya kola içmek istiyor dogurdugum gibi herhalde istedigim midye ve kola olacak☺️ bide şu yüz felcimden kurtulmak istiyorum 🙏🏻😔

Hepimiz dökülüyoruz benim belim sağ bacağım sol kaburgam fena ağrıyo ne uyuyabiliyorum ne ağrıdan uzanabiliyorum 😭
Aynen gerçekten yürürken sekıyorum agrıdan belıme yastık koyuyorum kafamıda yüksek tutuyorum zar zor uyuyorum ama uzanınca zor kalkıyprum bu gıdışle Ağustos'ta başlarız bız doğurmaya

Ben kendimden vermişim ama bebeğimin kilosu güzel artmış sende bana sırrını söyler misin 😂 doktorum laf soktu bana bebek hareketlerinde azalma var bebeğin yeri dar napsın dedi taktım azıcık kendimi yetersiz hissettim
Valla ekstra hiçbir şey yapmıyorum canım normal besleniyorum hiç hamileyim diye abarttığım hiç olmadı meyve falan da az yerim. Bünye meselesi herhalde ama pekte tavsiye ettiğim bir şey değil 😁 sonrası düşündürüyor çünkü🥹

Ketçap mayonez bnde tuketiyordum bu ara kilo almaya başladım diye tuktmiyorum ama zararı olduğunu düşünmüyorum çok katkı maddesi var içinde sadece doktorum koladan uzak durmami söylemişti sadece bana fast food bn zaten sevmezdim normalde de ama zararlı birşey çok tüketmemeye özen göster derim
Evet cok zararli ben de normalde cok tuketmem ama hamilelikte asiri canim istiyor. Kilo ve yaglanma haricinde bebek gelisime olumsuz bir katkisi olur mu acaba beyin gelisimi acisindan.

Ben vegan mayonez tüketiyorum onda yumurta sarısı vs olmadıgı için öyle bir yol buldum ama canım şöyle doya doya kola içmek istiyor dogurdugum gibi herhalde istedigim midye ve kola olacak☺️ bide şu yüz felcimden kurtulmak istiyorum 🙏🏻😔
Ben kola iciyorum ya, icim yaniyor sicaklarda asitli bir seyler istiyor hep canim😔😔

Ay kızlar kasılma kasılma dendi saat 9 dan beri karnım kasılıp duruyor ne güzel iyiydim durduk yere bi anda başladı ya patlayacak gibi hissediyorum kendimi ne zamandır baya rahattım hastaneden çıktığımdan beri şimdi gene başladı 🥺

Ay kızlar kasılma kasılma dendi saat 9 dan beri karnım kasılıp duruyor ne güzel iyiydim durduk yere bi anda başladı ya patlayacak gibi hissediyorum kendimi ne zamandır baya rahattım hastaneden çıktığımdan beri şimdi gene başladı 🥺
Canım tuvalete rahat çıkıyor musun, gazın varsa o da sertleştiriyor

Canım tuvalete rahat çıkıyor musun, gazın varsa o da sertleştiriyor
Ya bugün çıkmadım tuvalete ondan dolayı da olabilir bide sıcaklardan hep katı yediğimiz için biraz kabızlık da var acaba ondan mı oluyor ne bileyim gazım da var çıkartıyorum ama ne bileyim korktum işte hala daha düzelmedi kayısı almıştım eve yedim ama hiç aynıyım hala

Ben diyetteyim desem. Hamile kaldığımdan beri çok dikkat ediyorum kilo almamaya calısıyorm 8 kilo aldım şimdiye kadar. Çoğunlukla hep meyve kuru yemiş sebze yedim. Zararlı şeyler yememeye çalıştım. Ama yedim de yani. Dikkat ettim yediklerime
Bana doktorum şeker sınırda çıkınca meyveyi sınırlandırdı kuruyemiş de 3 4 tane yiyebilirsin çiğ ve tuzsuz olmalı demişti sen diyeti tam kilo aldıracak şekilde yapmışsın canım 😁

Kızlar gögüs ucu kasintisi icin ne surebilirim krem. Gogus ucu kremi aldim ama onu simdi acmak istemedim erken diye dusundum normal nemlendirici el kremi surebilir miyim

Valla ekstra hiçbir şey yapmıyorum canım normal besleniyorum hiç hamileyim diye abarttığım hiç olmadı meyve falan da az yerim. Bünye meselesi herhalde ama pekte tavsiye ettiğim bir şey değil 😁 sonrası düşündürüyor çünkü🥹
Kilo verilir kuşum hiç düşünme siz sağlıklı olun yeter 🥰

X