Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Arkadaslar selam, bizim dogum tarihimiz 12 eylul.
Bebegim reflu yataginda uyumuyor illa kucak ve memede uyumak istiyor. Memeyi emzik olarak kullaniyor ya yeterli miktarda sut ememiyor yada uyuyakaliyor bu nedenle mama veriyorum 2 saatte 1. Bugun ilk defa kustu endiselendim durum normal mi acaba? Sizde durumlar nasil?

Fazlasını çıkartıyoruz hepimiz aynı durumdayız bu arada bebeler hep memede

Kızlar şimdi her Emzirme de sırayla birer memedeki sütü bitirmek gerekli diyoruz ya. Sütün bitip bitmedigi nasıl anlarım? Süt bitince akmayi kesiyor mu?

Kızlar şimdi her Emzirme de sırayla birer memedeki sütü bitirmek gerekli diyoruz ya. Sütün bitip bitmedigi nasıl anlarım? Süt bitince akmayi kesiyor mu?
süt hep geliyor (en azından bende öyle) ama akış yavaşlıyor hissediyorum. ysvaşlayınca (20 dk kadar sonra) diğerine geçiyorum

süt hep geliyor (en azından bende öyle) ama akış yavaşlıyor hissediyorum. ysvaşlayınca (20 dk kadar sonra) diğerine geçiyorum
Ya bende de öyle hep geliyor sanki ya da ben bitirtemiyorum. 20 dk olayını iki farklı hemşire de önerdi. "Birini 20 dk, gaz çıkarma, öteki 20 dk gaz çıkarma ve 1 ölçek mama, gaz çıkarma " şeklinde yap dediler hep öyle yaptım ama sütü bitirmezsem memeler süte ihtiyaç o kadarda yok demek diyip süt üretmeyi azaltiyormus. Sütün meme de bitip bitmediğini anlasam keşke.

işte bence tamamen bitmesi değil ama zorlanması gerekiyor. hani bebeğin sütü çekmek için zorlandığı bir yer var onu hissedersin. sağma makinasının yüksek vakumlu modu gibi ağır ağır çekmeye başlıyor kfjddj o noktada biraz zorlayıp süt talebi yolluyorum sonra diğerine geçiyorum yani inşallah öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…