Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar birde birşey soracağım ya sizde çiş kaçırıyor musunuz altınıza bende başladı da artık
Demin sıcaktan mıdem bulanmaya tam kusarken aldıma kacırdım kaç gündür molpet kullanıyorum ben

Ya kızlar ben dayanamıyorum agrılara ıkı gındur bel agrısı bır yandan kasılma bır yandan herşeyı gectım yan yan yürüyorum bel agrısından aşiri derecede yorulmaya başladım çocuklar baya yoruyor artık benı

Hepimiz dökülüyoruz benim belim sağ bacağım sol kaburgam fena ağrıyo ne uyuyabiliyorum ne ağrıdan uzanabiliyorum

Bende tüketiyorum maalesf normal yemek istemiyor hiç canım Sadece asitli içeceği 2-3 kez içtim o kadar ona dikkat ediyorum bi tek
Ben vegan mayonez tüketiyorum onda yumurta sarısı vs olmadıgı için öyle bir yol buldum ama canım şöyle doya doya kola içmek istiyor dogurdugum gibi herhalde istedigim midye ve kola olacak bide şu yüz felcimden kurtulmak istiyorum

Hepimiz dökülüyoruz benim belim sağ bacağım sol kaburgam fena ağrıyo ne uyuyabiliyorum ne ağrıdan uzanabiliyorum
Aynen gerçekten yürürken sekıyorum agrıdan belıme yastık koyuyorum kafamıda yüksek tutuyorum zar zor uyuyorum ama uzanınca zor kalkıyprum bu gıdışle Ağustos'ta başlarız bız doğurmaya

Napcaz kız peki sen tecrübelisin benim daha ilk ve internette böyle olunca doğumun yaklaştığı falan yazıyor etkisi var mı acaba
Rahım gıttıkce büyüyor cnm iç organlara baskı yapıyor idrar kacırma normal goruluyor bu yüzden

Valla ekstra hiçbir şey yapmıyorum canım normal besleniyorum hiç hamileyim diye abarttığım hiç olmadı meyve falan da az yerim. Bünye meselesi herhalde ama pekte tavsiye ettiğim bir şey değil sonrası düşündürüyor çünkü

Evet cok zararli ben de normalde cok tuketmem ama hamilelikte asiri canim istiyor. Kilo ve yaglanma haricinde bebek gelisime olumsuz bir katkisi olur mu acaba beyin gelisimi acisindan.

Ben kola iciyorum ya, icim yaniyor sicaklarda asitli bir seyler istiyor hep canim

Ay kızlar kasılma kasılma dendi saat 9 dan beri karnım kasılıp duruyor ne güzel iyiydim durduk yere bi anda başladı ya patlayacak gibi hissediyorum kendimi ne zamandır baya rahattım hastaneden çıktığımdan beri şimdi gene başladı

Canım tuvalete rahat çıkıyor musun, gazın varsa o da sertleştiriyor

Canım tuvalete rahat çıkıyor musun, gazın varsa o da sertleştiriyor
Ya bugün çıkmadım tuvalete ondan dolayı da olabilir bide sıcaklardan hep katı yediğimiz için biraz kabızlık da var acaba ondan mı oluyor ne bileyim gazım da var çıkartıyorum ama ne bileyim korktum işte hala daha düzelmedi kayısı almıştım eve yedim ama hiç aynıyım hala

Bana doktorum şeker sınırda çıkınca meyveyi sınırlandırdı kuruyemiş de 3 4 tane yiyebilirsin çiğ ve tuzsuz olmalı demişti sen diyeti tam kilo aldıracak şekilde yapmışsın canım

Kızlar gögüs ucu kasintisi icin ne surebilirim krem. Gogus ucu kremi aldim ama onu simdi acmak istemedim erken diye dusundum normal nemlendirici el kremi surebilir miyim

Kilo verilir kuşum hiç düşünme siz sağlıklı olun yeter

Belkide kavun karpuz yediğim için şekerim mi yükseldi de ona kilo aldırdı acaba ? Bilmiyorm aklımda delice sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…