Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Doğumu kolaylaştırdığı söyleniyor ama nasıl yapacağız onu tam anlamadım ve aktarlarda mi satılıyor yada nette var mıdır nereden bulacağız
Ben de pek bılmıyprum ama bıldıgım kadarıyla sancın başladıgında suya koyman gerekıyor kımı acıldıgı zaman bır ıkı yudum içmen gerekıyomus Trent yolda şatış yapıyolar aktarlar dada var cnm

Aynen babybjorn tarzı bişey benim aldığım işlevsel yatma oturma pozisyonları vs var yenidoğan da da kullanılabilir bişey reflü yatağım da var

Evet kuzum baktım şimdi fiyatı uygun ve yorumlar da da faydası olduğu yazıyor içmek gerekiyormuş bir kullanıcı içtikten sonra açılmasının olduğunu ağrısız iğnesiz doğum yaptığını yazmış denmek gerekiyor

Aynen cnm inşallah sendede işe yarar zaöanı gelince

Aynen babybjorn tarzı bişey benim aldığım işlevsel yatma oturma pozisyonları vs var yenidoğan da da kullanılabilir bişey reflü yatağım da var
Baktım canım sen söyleyince ona da o da mantıklı babybjörnün daha yatağımsı hali gibi. Teşekkürler fikir için

Kızlar benim kasığıma Ağrı giriyor kramp gibi sonra bebek karnımın üstünde toplanıyor gibi oluyor taş gibi oluyor. Sizde de oluyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…