Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar hepsiburadada e-bebek indirimi var. Baya uyguna düşüyor hastane çıkışları filan haber veriyim dedim
Çocuğumun 1 takim kıyafeti var başka hicbirseyi yok abi ablasından kalma çorabı bile yok düşünmediğimiz için hepsini vermiştim şimdide yuruyemedigim için çıkıp alamıyorum sanırım hepsini internetten alacağım az daha bekliyorum inşallah tekrar indirim yakalayabiliriz

Kızlar merhaba tdap (tetanoz difiteri boğmaca) 3 lü aşıyı olacağım yarın eczaneler genelde bilmedi önce sonra araştırıp buldular. Bana boostrix markasını söylediler doktoruma danıştım uygundur dedi. Sizler hangi markayı aldınız acaba yada bu markadan olan var mı

Kızlar merhaba benim iki akşamdır burnum kanıyor çok şükür fazla değil tampon yapınca hemen duruyor biraz araştırdım normal yazmışlar hep başka yaşayan doktoruna soran falan oldu mu acaba, kontrolüm de cuma günü o zamana kadar beklicem

Bende de oluyor. Çok az olduğu için problem yapmadım. Kan sulandırıcı da kullanıyorum.

Çok geçmiş olsun kızlar çoğunuz gripten muzdarip bende de hapşırık oluyor bu ara. Kızlar midem çok yanıyor ağzımdan alev çıkacak sanki var mı çözüm önerileriniz ?

Kızlarr karnimin alt kismina, kasigima sancı giriyor sanki asiri tuvaletim gelmis biranda gibi bir agri ve bebek toplanmasi gibi kasilma oluyor nedendir acaba. 31 haftalik olduk bugun

Kızlarr karnimin alt kismina, kasigima sancı giriyor sanki asiri tuvaletim gelmis biranda gibi bir agri ve bebek toplanmasi gibi kasilma oluyor nedendir acaba. 31 haftalik olduk bugun
Aynısı için cumartesi günü gittim, eskiden ayaklarını idrar kesesine vuruyormuş şimdi mesaneye vuruyor ondan dedi doktor ama hem iki büklüm oluyorum hemde sonrasında sızı kalıyor resmen...

Aynısı için cumartesi günü gittim, eskiden ayaklarını idrar kesesine vuruyormuş şimdi mesaneye vuruyor ondan dedi doktor ama hem iki büklüm oluyorum hemde sonrasında sızı kalıyor resmen...
Evet sanki gaz sancisi gibi apandisit agrisi gibi degisik bir agri alt kasigima giriyor sancı nefesim kesiliyor gibi oluyor kasılıyor karnim ve tuvaletim geliyor cok sık

Çok geçmiş olsun kızlar çoğunuz gripten muzdarip bende de hapşırık oluyor bu ara. Kızlar midem çok yanıyor ağzımdan alev çıkacak sanki var mı çözüm önerileriniz ?
Katlanılmaz oldu doktorum rennie verdi çiğneme tableti günde 4 e kadar kullan dedi. Son bir haftadır büyüdükce arttı benim de yanmalarim 4. Tableti şimdi aldım hafifletiyor biraz şükür. Benim de burun akıntıma.hapsuruk eklendi bakalım neler olucak kontrolüm de cuma günü doğal yollar ile kurtulmam lazım

Ben Adacel aldım haftaya olacağım canım

Kızlar isimli kapı süsü, çikolata vb. İşlerini halleden var mı? Alıp memnun kalan varsa bizde oralara bakalım secemedim
Kapı süsü için instadan dododesign ve hayalkecevi önerdi arkadaşlarım. Hayal olan daha uygun oraya yaptıracağım.

Çikolata için de cikolata.atolyesi ve ck.conceptstore önerdiler. Çikolata atolyesi kendi tasarımına da izin veriyor pinterestten falan oraya yaptırıcam.

Hediyelik magnet için de burda bir arkadaştan görmüştüm darüşşaffanın, ona karar verdim. Ağustos başı başlıycam siparişleri vermeye

Eklentiler

• 1E0DF9C0-ACFE-442F-AF82-C7FC132EE2D4.jpeg
    59,3 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…