Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Az önce yürürken resmen durmak zorunda kaldım yavaş yavaş yürüyorum. Aşırı böyle mesaneme mi vuruyor noluyor orda bi acı hissediyorum. Rahim ağzını ölçüyor doktor baya iyi aslında ama böyle olan var mı yaa 🫨
Ben 28. Haftamdan beri öyleyim moral bozmak istemedim ama her türlü çok ağrılarım oluyor 31. Haftadayım. Şimdi de gaz mide sırt bel vajina ağrıları çoğaldı. 2 gecedir sağ sırt kürek kemiğime bir ağrı saplandı yatamıyorum bile söylücem bakalım doktoruma. İnş sizin ileri dönemleriniz daha kolay geçer ben çok zorlanıyorum dün bütün gün ağladım psikolojim bozuldu artık 😔 Dua edelim birbirimize olur mu🙏🏼🙏🏼

Kızlar geçen hava hafif eserken akşam çıkıp evden sahilde yürüyelim dedik anlamadık zaman nasıl geçmiş 1 saat yürüdük oturduk bir kahve içtik geri bir saat daha yürüdük. Akşam kasıklarıma ağrılar girdi. Doktoruma sordum çok uzun artık 3. Trimesterda böyle kendini zorlama dedi.
Gece 4-5 sefer tuvalete kalkar oldum. Bir de geçen fazla gülerken hafif kaçırdım. Ona da doktor kegel çalış, çişini yaparken tut bırak dedi.

Onun dışında her şeyimiz iyi şükür. Doktorun da izniyle abd biletimizi de aldık nasipse 1 eylülde yolcuyuz. Artık sayılı zaman kaldı, herkese son düzlükte problemsiz, huzurlu ve kolay bir son 2-3 ay diliyorum:)

Kızlaar anneme gerek yok yorgan yastık kullanmayacağım ilk dönemler desem de dinletemedim veee gözyaşım pıt 🥲

IMG_8697.jpeg

Bende merak ediyorum bu küvet olayını seçemedim. Katlanırlar iyi değil diyorlar ama bu seferde evde zaten koycak yer yok. Nasıl olcak bilmem
Malum İstanbul evleri.. ev 2+1 olunca ben de katlanır aldım yer kaplamasın diye, güzel duruyor, inşallah bebiş doğunca kullanımından da memnun kalırız

Eklentiler

• IMG_2166.png
    IMG_2166.png
    539,1 KB · Görüntüleme: 62
Grip oldum sanki boyle ayağım buz gibi ve üşüyorum sürekli hapsiriyorum hiç halim yok. Doktora gitmeden geçer mi acaba 😕
Bende grip oldum ilaç kullanmak istemedim doktora zaten hiç gitmek istemedim. Tavuk suyuna çorba yaptım günde 2-3 kere ondan içtim, bol su içmeye çalıştım. Vitaminlerimi eksik etmedim. Geceleri de yatmadan 1 kaşık bal yedim. Ama yorucu geçti mi evet tüm kemiklerim ağrıdı bir ara🥲

Grip oldum sanki boyle ayağım buz gibi ve üşüyorum sürekli hapsiriyorum hiç halim yok. Doktora gitmeden geçer mi acaba 😕
Ben de bugün sabahtan beri burun akıntısı nezle ile uğraşıyorum, alerjik mi bilemedim. Bir yandanda geceden beri migrenim tuttu hâlâ geçmedi. Kendini takip et baktın ateş var sıkıntın çok bekleme hiç çok geçmiş olsun

Ben de bugün sabahtan beri burun akıntısı nezle ile uğraşıyorum, alerjik mi bilemedim. Bir yandanda geceden beri migrenim tuttu hâlâ geçmedi. Kendini takip et baktın ateş var sıkıntın çok bekleme hiç çok geçmiş olsun
Sanada geçmiş olsun canim insallah grip değildir seninki. Migrende hamilelikte zor oluyor parolda kesmiyor. Bende takip ediyorum şuan ter döktüm insallah 2 güne gecer

Bende grip oldum ilaç kullanmak istemedim doktora zaten hiç gitmek istemedim. Tavuk suyuna çorba yaptım günde 2-3 kere ondan içtim, bol su içmeye çalıştım. Vitaminlerimi eksik etmedim. Geceleri de yatmadan 1 kaşık bal yedim. Ama yorucu geçti mi evet tüm kemiklerim ağrıdı bir ara🥲
Yaa çok geçmiş olsun bende pek istemiyorum gitmek ates takibi yapiyorum dusuremezsem giderim. Yesil mercimek çorbası yaptım ben diyette olduğum için hersey yiyemiyorum bal filan 🙃 salataya sirke koycam belki iyi gelir. Bide dediğin gibi vitamini ictim

Ben 28. Haftamdan beri öyleyim moral bozmak istemedim ama her türlü çok ağrılarım oluyor 31. Haftadayım. Şimdi de gaz mide sırt bel vajina ağrıları çoğaldı. 2 gecedir sağ sırt kürek kemiğime bir ağrı saplandı yatamıyorum bile söylücem bakalım doktoruma. İnş sizin ileri dönemleriniz daha kolay geçer ben çok zorlanıyorum dün bütün gün ağladım psikolojim bozuldu artık 😔 Dua edelim birbirimize olur mu🙏🏼🙏🏼
Bende 31 haftadayım dünden beri iyi değilim 3.döneme girdiğimden beri gaz sıkıntı yaratıyor gaz sancısı bele vuruyor her yerim ayrı ağrıyor nasıl olcak bilmiyorum benimde moralim çok bozuk bende ağlayıp duruyorum çok zorlanıyorum halsizliğim çok evde işleri zor yapıyorum eşimde beni yatarak görmeyi hiç sevmiyor hep Bi yerlerin ağrıyor diyor ama elimde değil beklemek de ayrı bir zor zaman durdu sanki

Yaa çok geçmiş olsun bende pek istemiyorum gitmek ates takibi yapiyorum dusuremezsem giderim. Yesil mercimek çorbası yaptım ben diyette olduğum için hersey yiyemiyorum bal filan 🙃 salataya sirke koycam belki iyi gelir. Bide dediğin gibi vitamini ictim
Çok teşekkür ederim, evet bende şeker yüklemesi yapicam yakında o yüzden aslında daha da dikkat ediyorum ama o gece boğaz ağrısı rahatsız edince mecbur yemiştim🥲 evet sirke de bir nebze bağışıklığına iyi gelir. Umarım çok artmadan geçer gider Rabbim şifa versin☺️

Çok teşekkür ederim, evet bende şeker yüklemesi yapicam yakında o yüzden aslında daha da dikkat ediyorum ama o gece boğaz ağrısı rahatsız edince mecbur yemiştim🥲 evet sirke de bir nebze bağışıklığına iyi gelir. Umarım çok artmadan geçer gider Rabbim şifa versin☺️
Olsun sonuçta var mı yok mu belli değil şifa olsun bebise ve sana yediğin bal 😇 amin inşallah canım teşekkür ederim 🌸 şeker yüklemesinden iyi sonuçlarla dönersin insallah

Merhaba kızlar şekerim olduğundan şüpheleniyordum doktor ds biraz fazla kilo almış şekere baktıralım diyince baya karamsardım açıkcası. Bugün yaptırdım ve sonuçlarım iyi çıktı o kadar mutlu oldum ki sevincimi paylaşmak istedim inşallah herkesin sonuçları güzel olur❤️
Kaçlık yaptırdın canım? Kaç geldi sonucun? Benim hala çıkmadı da 😔

Bende 31 haftadayım dünden beri iyi değilim 3.döneme girdiğimden beri gaz sıkıntı yaratıyor gaz sancısı bele vuruyor her yerim ayrı ağrıyor nasıl olcak bilmiyorum benimde moralim çok bozuk bende ağlayıp duruyorum çok zorlanıyorum halsizliğim çok evde işleri zor yapıyorum eşimde beni yatarak görmeyi hiç sevmiyor hep Bi yerlerin ağrıyor diyor ama elimde değil beklemek de ayrı bir zor zaman durdu sanki
O gaz 2 3 gündür bndede var 29 haftaya gircem. Kasıklarma vuruyor sancı mi gaz mi çözemiyorum artık şansıma 🙂 sıkma canını bende öyleyim ve geçmiyor sanki kaldık bu haftalarda gibi geliyor. Neyse esra bosver Az daha sabır buda geçer diyorum kendime🫠

X