Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar tansiyonu düşüp bayılan/baygınlık geçiren var mı aranızda? Benim daha önce olmuştu dün tekrar oldu.
Tansiyonum hep 8-6/8-5 seyrediyor o yüzden de hep bi halsizlik uyku hali yaşıyorum. Böyle olan var mı? Varsa ne gibi bir çözüm buldunuz.
Benim de hep öyle düşük ama baygınlık olmadı hiç. O yüzden sürekli halsiz oluyorum sadece.

Bi kere bayılmıştım, dünde yine tam bayılmasam da onun gibi oldu yani baygınlık mı denir öyle oldu diyeyim.
Kan tahlili yaptırmıştım en son bir sorun yoktu ama bu hafta sağlık ocağında kontrolüm var oraylada paylaşacağım.
Belki de normaldir sıcaklardan falan. Yine de paylaşıp bilgi almak en mantıklısı. Tekrar kan bakarlar hem.

Hamilelikte nötrofil yüksekliği neden olur
Canım benimde bi ara yüksek cıkmıştı ama dr.bişi dememişti
Herkese merhaba güzel anneler, ben kasımda doğum yapacağım inşallah.Şeker yüklememe az kaldı, sizlerin bir çoğu yaptı diye okuyorum burayı…geçen ay kontrolümde bebeğin suyu normal ama fazlaya yakın demişti doktor, ekmek ve tatlı yeme ne olur ne olmaz dedi.Hatta meyve bile yeme dedi.2 hafta sonra şeker yüklemesi yapacağız.Bende genellikte dikkat ettim bir aydır. .Tatlı ve meyve hiç yemiyorum ama… haftasonları bir adet hamburger olsun, mantı olsun canım çekince hamurişi yedim bazen.Bu günlük kaçamaklar genel şekerimi etkiliyor mu ? yoksa ani değişimler mi şekeri arttırıyor. protein ağırlıklı besleniyorum ama nefsim körelsin diye yedim bu tarz şeyler.Bende şeker çıkacağından ciddi şüphelerim var, mesela yemek yedikten sonra felaket uyku bastırıyor.Totalde de 8 kilo aldım,5.5 ayda, annemde de 40 ından sonra şeker çıktı.Bu şeker durumunu önden anlayabileceğim, dikkat etmem gereken noktalar neler ? Ve neler yapabilirim şimdiden ? Hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.
Burda bir kaçının su fazlalığı vardı sınırda olan banada öyle dedi şekerden olabilir demişti hamur işi şekerli şeyler meyveyi cok yeme vs.şekerin varsa dr.yönlendirir ben henüz yaptırmadım dikkat etmeye çalışıyorum ama dayanamıyorum yiyorum canım cekiyo ekmeksiz hamur işsiz tatlısız meyvesiz olmuyo😄

Maşallah ömürlük yatırım olmuş😅
Valla he 2.kez taşınmama ragmen cok iş gördü kuvetim bebek arabalarım felan duruyo diyodum daha doğurmam diye hepsini dağıtıcaktım neyse dursun zararı yok yeğenlerime kalır felan gene bana nasipmiş🤪 herşey pahalı cok şükür fazla para harcamicam oğlumdan kalan coğu şey duruyo bir o kadarda dağıtmama rağmen 😁

Benim de hep öyle düşük ama baygınlık olmadı hiç. O yüzden sürekli halsiz oluyorum sadece.
Halsizliğim hep var böyle kendimi zorluyorum özellikle işteyken aşırı halsiz oluyorum, evde bu kadar değil tabi ki her anlamda daha rahat olduğum için en azından yatabiliyorum 🥹

Bi kere bayılmıştım, dünde yine tam bayılmasam da onun gibi oldu yani baygınlık mı denir öyle oldu diyeyim.
Kan tahlili yaptırmıştım en son bir sorun yoktu ama bu hafta sağlık ocağında kontrolüm var oraylada paylaşacağım.
Canım benim arkadasım da bayıldı falan. Gitti doktora demiri çok düşmüş serumla demir verdiler. Ve birden aniden düşmüş önceki sonucu normaldi

Az önce yürürken resmen durmak zorunda kaldım yavaş yavaş yürüyorum. Aşırı böyle mesaneme mi vuruyor noluyor orda bi acı hissediyorum. Rahim ağzını ölçüyor doktor baya iyi aslında ama böyle olan var mı yaa 🫨

Az önce yürürken resmen durmak zorunda kaldım yavaş yavaş yürüyorum. Aşırı böyle mesaneme mi vuruyor noluyor orda bi acı hissediyorum. Rahim ağzını ölçüyor doktor baya iyi aslında ama böyle olan var mı yaa 🫨
Bebek aşağıdaysa ve mesanede idrar varsa bende de oluyor o. Tuvalete gidince geçiyor. Sanırım mesaneye baskı olmasından kaynaklanıyor.

Kızlar tansiyonu düşüp bayılan/baygınlık geçiren var mı aranızda? Benim daha önce olmuştu dün tekrar oldu.
Tansiyonum hep 8-6/8-5 seyrediyor o yüzden de hep bi halsizlik uyku hali yaşıyorum. Böyle olan var mı? Varsa ne gibi bir çözüm buldunuz

Mesaneye baskı yapıyo vajinamda ağrıyo oluyo bazende pıt pıt atıyo 2 haftadır böyle yürürken ayakta dururken evde yapıyorum tuvaletimi apartmana cıkmadan sanki hiç yapmamışım gibi hissiyat yapıncada cok az geliyo

Mesaneye baskı yapıyo vajinamda ağrıyo oluyo bazende pıt pıt atıyo 2 haftadır böyle yürürken ayakta dururken evde yapıyorum tuvaletimi apartmana cıkmadan sanki hiç yapmamışım gibi hissiyat yapıncada cok az geliyo
Aynı benimde öyle bugün böyle karnımda baya büyüdü ondan herhalde her yerim geriliyor ağrıyor sanki

Ben birazcık yurudugum zaman karnim kasiliyor sag kasigima agri giriyor icerken sanki biri tutup baglari geriyormus gibi oluyor dik duramiyorum o an

X