Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bebiş doğduğunda çıplak kalmayacak kadar kıyafeti oldu. Çok şükür. 🙏🏻

Şimdi sıra annesinde.. Benim hastanede giyecek hiçbir şeyim yok 😃

Siz lohusa takımlarınızı nerelerden aldınız? Ben ne alacağım nerden alacağım hiçbir fikrim yok. Muhtemelen gecelik alamam. Onunla rahat edemem. Fotoğraf çekimi falan da yapmam. Süslü şeylere de gerek yok. Giyecek normal pijamaları (sabahlık olsa iyi olur tabi) nerden alsam ki..

Siz lohusa takımlarınızı nerelerden aldınız? Ben ne alacağım nerden alacağım hiçbir fikrim yok. Muhtemelen gecelik alamam. Onunla rahat edemem. Fotoğraf çekimi falan da yapmam. Süslü şeylere de gerek yok. Giyecek normal pijamaları (sabahlık olsa iyi olur tabi) nerden alsam ki..
Miss Dünya Lissa Sabahlıklı Åerit Detaylı Hamile ve Lohusa Pijama Takımı Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben buradan aldım. 1 i sabahlıklı biri normal, geldi yıkadım. Çok beğendim kumaşıni ben de senin gibi düşünüyorum. Fotoğraf o bu fln istemediğimden bunları tercih ettim

Sürekli paylaşılan bir marka var lohusa takımı olarak artış marka. Onu mu alsam diyorum bende ama bilemiyorumda. Fikirlerinizi bende bekliyorum 😊

Kizlar 28. Haftadayim ama daha ne esya aldik ne odasini boyadik. Esime ne zaman desem baslayalim diye daha erken nolur nolmaz yapmayalim simdi diyor. Sizlerde ya da eslerinizde var mi boyle tedirginlikler, kaybetme korkusu :KK43: herkes alisveris telasindayken biz niye bu kadar olumsuzuz diye üzülüyorum ama bir yandan da hakkaten birsey olursa o kadar hazirlik sonrasi yikim daha buyuk olur diyorum falan sacma sapan haller

Bende merak ediyorum bu küvet olayını seçemedim. Katlanırlar iyi değil diyorlar ama bu seferde evde zaten koycak yer yok. Nasıl olcak bilmem
Ben katlamalı aldım, ideal gibi duruyor çok iyi bir şey olmasına bence gerek yok.

Sizce kaç tane beyaz zıbın lazım olur yenidoğan için her döneme 6-10 tane lazım olur diye duymuştum. Kış günü kurutması da dert olacak gerçi kurutma makinası var ama kullanmalı mıyım bilemedim.
Kullanın tabii ya asıl bebek kıyafetleri için lazım kurutma 😄 zaten bebek programı olması lazım çoğu makinede var. Ben dört senedir hiç çamaşır asmam hep kurutmaya. Bebeğim de öyle olacak hatta ilk seferden sonra ütülemeyi de düşünmüyorum kurutmada ısı alıyor çünkü

Galiba benim hazırlık olarak bi tek bez ve ıslak mendilim var 😅 O kadar video var hastane çantasıyla ilgili ama ben hala nasıl şeyler koycağıma karar verip alamıyorum 😃
Eki Görüntüle 3458809
E bebeğin emzirme atletini beğendim, emzirme sütyeni de oradan aldım. 1 er tane de sporcu sütyen ve normal atlet aldım. Tavsiye ederim güzeldi ürünler

Ben suwen’den aldım bir gecelik bir sabahlık, sezaryen olacağım için pijama istemedim. Evde penti’den bi şık ve rahat bi geceliğim var onu da götüreceğim. Belki dagi’ye filan da bakılabilir. Suwen’de güzel indirim oluyo kendi sitesinden alınca da kupon vermişti daha indirimli olmuştu (mağazada denemiştim)

Sizce kaç tane beyaz zıbın lazım olur yenidoğan için her döneme 6-10 tane lazım olur diye duymuştum. Kış günü kurutması da dert olacak gerçi kurutma makinası var ama kullanmalı mıyım bilemedim.
Aynı soru işareti bende de var. yenidoğan az almak istiyorum ama kurutma makinası az da olsa çekme yapacak diye orada da kurutmak istemiyorum.. Belirsizlik içindeyim

Kızlar bir de bir şey soracağım. Son aylarda bebek hareketleri daha stabil olur diyorlar ya. Şimdi bu nasıl bi sistematiklik acaba bahsedilen. Yani her gün aynı saatte vurmuyordur herhalde. Mesela dün nerdeyse hep hareketliydi bebişim bugün daha böyle sakin. Nasıl bir takip sistemi izlemek gerekir ki anlayamadım. Bir de ilk trimestera geri döndüm ben sanki. Bi uyku hali geldi enerji gitti. Sabah bulantısı hafif oluyor gibi yine. Böyle olan var mı?

Sürekli paylaşılan bir marka var lohusa takımı olarak artış marka. Onu mu alsam diyorum bende ama bilemiyorumda. Fikirlerinizi bende bekliyorum 😊
özellikle lohusa takımlarında uzak durmaya çalışıyorum, daha sonrasında da kullanabilmek istediğim için. Eğer alacaksanız 1 tane lohusa takımı emzirmeye uygun, diğerlerini önden düğmeli ( diğer zamanlar için de kullanılabilir ) tercih edebilirsiniz. Arkadaşım 1 lohusa takımı hediye almıştı. kısacası 1 lohusa , 2 pijama takımı, 1 de elbise olan gecelik yeter gibi. Eğer istiyorsanız çekim için bir beyaz takım da ekstra olabilir

Kızlar bir de bir şey soracağım. Son aylarda bebek hareketleri daha stabil olur diyorlar ya. Şimdi bu nasıl bi sistematiklik acaba bahsedilen. Yani her gün aynı saatte vurmuyordur herhalde. Mesela dün nerdeyse hep hareketliydi bebişim bugün daha böyle sakin. Nasıl bir takip sistemi izlemek gerekir ki anlayamadım. Bir de ilk trimestera geri döndüm ben sanki. Bi uyku hali geldi enerji gitti. Sabah bulantısı hafif oluyor gibi yine. Böyle olan var mı?
Bende de halsizlik başladı.
Hareketleri günde iki ya da üç defa takip edebilirsin. Sol tarafına uzanıp her hareketini sayıyorsun, 1 saat içinde 10 defa olmalı. Uyuduğu ana denk gelirse daha sonra deneyebilirsin ya da bir şeyler yiyip uzanabilirsin.

Kapı süsü için instadan dododesign ve hayalkecevi önerdi arkadaşlarım. Hayal olan daha uygun oraya yaptıracağım.

Çikolata için de cikolata.atolyesi ve ck.conceptstore önerdiler. Çikolata atolyesi kendi tasarımına da izin veriyor pinterestten falan oraya yaptırıcam.

Hediyelik magnet için de burda bir arkadaştan görmüştüm darüşşaffanın, ona karar verdim. Ağustos başı başlıycam siparişleri vermeye 🤗🤗🥰
çikolata atolyesi ck ilgiili alakalı kessssinlikle tavsiyemdir :)

hayır daha gelmedi bence acele ettirmedim ama mabel marka kullandıklarını asla stok yapmadıklarını haftalık aldıklarını söylediler ama yiyen arkadaslarımda tadında sıkıntı olmadıgını söyledi o kötü tatla alakası yok denildi

İlk doğumda ikisinden de almıştım ama lohusa takımları hiç kullanışlı değil. Bu doğumda kısmet olursa penti ve lcw den almayı düşünüyorum. Önden düğmeli tabiki. Bir de koyu renk olması önemli çünkü ne yaparsan yap illaki geçiyor arkana çünkü sürekli ve çok kanaman var ve seri değişim olmuyor hareketler kısıtlı olunca . Depend tarzı külot pedler den bol bol almak lazım çok kurtarıcı oluyorlar . Bir de benim tecrübem olmazsa olmaz gümüş kapak ağrısız acısız emzirme oluyor
cikolata.atolyesi ben burdan cikolatasını halllettim daaha gelmedi hem yapan kişide bursalıı
Henüz erken değil mi bayatlamaz mi bu kadar sürede

X