Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar isimli kapı süsü, çikolata vb. İşlerini halleden var mı? Alıp memnun kalan varsa bizde oralara bakalım secemedim 🤭🤭

Canim bu sayfadan bu modeli sipariş verdim ama henüz gelmedi gelince yazarım

Eklentiler

• Screenshot_20240724_101344_Instagram.jpg
    Screenshot_20240724_101344_Instagram.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 102
Bana normal gibi geldi değerler
İnşallah. Doktora öğleden sonra gideceğim.
Sen de 75 gr yaptırmıştın değil mi canım referans sınırların içinde görünüyor gayet iyi benim 2.saat daha yüksek çıkmıştı sende tam tersi olmuş
Evet canım 75likti. Bebek önden gidince korkmuştum ama inşallah çok büyük bir sıkıntı görünmüyor şimdilik

Bende bunları aldım kızlar. Yenidoğan, 3 ay, 6 ay , 9 ay .. Ne bulduysam karıştırdım. Yok ben öğrenemeyeceğim bu işi. 🙄 Tulum almak da çok mantıklıydı. Niye almadım bilmiyorum mesela 😀

Eklentiler

• IMG_1892.png
    IMG_1892.png
    117,8 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_1893.png
    IMG_1893.png
    105,9 KB · Görüntüleme: 85
Bende bunları aldım kızlar. Yenidoğan, 3 ay, 6 ay , 9 ay .. Ne bulduysam karıştırdım. Yok ben öğrenemeyeceğim bu işi. 🙄 Tulum almak da çok mantıklıydı. Niye almadım bilmiyorum mesela 😀
Bir tane hastane çıkışı eksik alıp onun yerine tulum alabilirdiniz gibi geldi bana. Rastgele bir şeyler alıyoruz işte bakalım 😅

Sizce kaç tane beyaz zıbın lazım olur yenidoğan için her döneme 6-10 tane lazım olur diye duymuştum. Kış günü kurutması da dert olacak gerçi kurutma makinası var ama kullanmalı mıyım bilemedim.

Evet benim bide çevremde çok bebekte olmadı. Ablam bi 5 ay önce doğum yaptı onda da hiç hatırlamıyorum süreç nasıl ilerledi 😁
Yine ablanız varmış yakın. Benim en yakınım karşı komşum. Kızı 3 yaşına geldi 😀

Gerçi sizlerde varsınız soruyorum soruyorum sonra gidip geri unutuyorum 🤣
Vallahi artık sormaya utanıyorum 🙈🙈

Sizce kaç tane beyaz zıbın lazım olur yenidoğan için her döneme 6-10 tane lazım olur diye duymuştum. Kış günü kurutması da dert olacak gerçi kurutma makinası var ama kullanmalı mıyım bilemedim.
İlk yenidoganda o kadar olmaz çünkü kaka taşmaları kusmalar 3 aydan sonra genelde . Hani kurutma da varsa 5 tane yeterli yenidogan için bence

Tulumları kaç aylık aldınız? Ben de sipariş verdim şimdi ama.. Ne yaptığımı bilmeden yapıyorum valla alışverişlerimi 🤦🏻‍♀️
Ben de vallahi dün S Sunshine93 ün paylaşımını görünce aldım gitti 5 takım 😂😂😂

X