Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
merhaba. benim de detaylıda mide görünmüyor, mide 50 dakikada bir bolaştım yapıyor bebekte ve boş anına denk gelmiş olabiliriz demişti. kendi doktoruna gittiğinde o da baksın, yine görünmezse tekrar detaylı için randevu al dedi. bazen midede sorun olabiliyor falan demişti. 1 hafta sonra kendi doktoruma gittim, mide cebi görünüyor sorun yok dedi. sizin de inşallah sorun yoktur.

Biz Nil düşünüyoruz ama hala kesin karar verebilmiş değiliz. Hem Mısır'da hem burada kolayca kullanabileceği, yani özellikle Türkçe karakter içermeyen ve kısa isim önerilerine ben de açığım

İnşallah sorun yoktur sizin adınıza da çok sevindim ancak ben Sorgun da yaşıyorum normalde ayrıntılı ultrasona Yozgat'ta girdim ordan apar topar Ankara'ya geldim ankara da 2 dr daha gördü toplamda 3 dr aynı şeyi söyledi hatta perinatologda aynı şeyi söyledi bana da 1 hafta sonra gel dediler ama 3 dr aynı şeyi söylediği için biraz umutsuzum açıkçası özofagus atrezisi diye bir hastalıkmış sanırım o benim gibi olan var mı diye buraya yazmak istedim

Benim Dr um da öyle dedi kontrole gittim kendi gayet güzel baktı ben bir problem görmüyorum ama yine de riskli gebelik olduğun için perinatolojiye ayrıntılı ultrason yaptirmani oneeirim dedi bende ayın 14 üne randevu aldım ama çok kararsızım gidip gitmeme konusunda sonra bir şey çıkar da pişman olurum diye korkuyorum

Ben aynı oksurunce falan kaciyo bildiğin sarkma da var bende 3 normal doğum olduğundan bilemiyorum ileri haftalarda nasıl olurum

anladım, şifa diliyorum

Sağol canım Allah razı olsun bakalım kaderde ne varsa onu yaşarız. Sen nasılsın sonuçlar belli oldu mi riskin vardı
Cümlemizden. Bende bugün sordum laboratuvar yarın çıkacak demiş bekliyorum telaşla valla. Birde bendeki risk öyle bişeyki ameliyat vs gibi çözümü yok eğer pozitif çıkarsa yani bakalım hayırlısı ne diyim

Asya düşünüyoruz bizde daha net karar veremedik

Kızlar babybjorn muadili anakucağı kullanmış olan ya da kullanıp memnun kalan tanıdığı olan var mı? Malum bizimkiler ikiz olunca bazı şeyleri tekrar değerlendirmek gerekti
Ben Elele markasinin elektrikli ana kucağını düşünüyorum ama daha almadık oncekilerde de kullanmadım

Çok geçmiş olsun canım

Teşekkür ederim kızlar

Kızlar selam eşimle kavga ettim az önce baya tartıştık bebişim de hareket etmiyor çok korkuyorum bişey olmuşmudur acaba üzüntüden
Kuzum çok uzuldum esinle tartismana. Ben bir donem cok stres yasayip aglamistim doktora sordum, aglamak bebege degil sana zarar verir korkma demisti. Uyuyordur bebisin korkma hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…